öib

ÖİB'den TTA Gayrimenkul'ün taşınmazlarına satış onayı!

İhale Sinem Öztürk 06.08.2016
Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, TTA Gayrimenkul A.Ş'nin, Aydın, İzmir, Manisa ve Mersin'deki 5 taşınmazının satışını onayladı.
 

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), TTA Gayrimenkul AŞ'nin, Aydın, İzmir, Manisa ve Mersin'deki 5 taşınmazının satışını onayladığını açıkladı. ÖİB'nin söz konusu kararları, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre İdare, şirketin Aydın'ın Didim ilçesinde bulunan 462,77 metrekare alana sahip taşınmazının 820 bin lira bedelle en yüksek teklifi veren Murat Erdem'e, İzmir'in Menemen ilçesindeki 3 bin 949,44 metrekare büyüklüğündeki taşınmazının da 1 milyon 290 bin lira bedelle en yüksek teklifi veren Bekir Kaya'ya satışına onay verdi.

Başkanlık, Manisa'nın Köprübaşı ilçesindeki 5 bin metrekare alanlı taşınmazın 255 bin lira bedelle en yüksek teklifi veren Saydam Likit Yakıt İnşaat Taahhüt Turizm Medikal Bilişim Ticaret Sanayi Limited Şirketi'ne ve Mersin'in Erdemli ilçesinde bulunan, her biri 557 metrekare büyüklükteki iki ayrı taşınmazın da 80 bin lira ve 95 bin lira bedelle en yüksek teklifi veren Hanefi Eki·n'e satılmasını onayladı.

ÖİB Özelleştirme İdaresi Başkanlığı TTA Gayrimenkul A.Ş özelleştirme idaresi satış onayı