Ankara Yenimahalle

Ankara’da 15.3 milyon liraya satılık arsa…

İhale Emine Pile 27.05.2015
Ankara 22. İcra Müdürlüğü, Ankara Yenimahalle’de merkezi bir lokasyonda bulunan boş arsayı satışa çıkardığını duyurdu.
Ankara Yenimahalle'de Ergazi İmar Mahallesi'nde yer alan değerli arsa alıcısını bekliyor. Ankara 22. İcra Müdürlüğü'nün açık arttırma ile satışa sunacağı 7 bin 286 metrekare yüzölçümüne sahip gayrimenkul, gerek bağlantı yollarına gerek ticari merkezlere yakınlığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

MERKEZİ LOKASYONU İLE DEĞERİNE DEĞER KATIYOR!

Ankara-İstanbul (Fatih Sultan Mehmet Bulvarı) Yolu üzerinde bulunan dev arsa, Carrefoursa Avm  - Batı Park Avm'ye yakın mesafede yer alıyor. Ulaşım açısından büyük bir prim sağlayan taşınmaz, son jandarma lojmanlarının karşısında, İstanbul yoluna cepheli ve isimsiz imar yoluna cepheli konumu ile değerine değer katıyor. Çift cepheye sahip olan boş arsa, ayrıca köşe başı parselde olması ile de büyük prim yapıyor. Doğusunda 1-2 katlı yapıların mevcut bulunduğu arsanın yakın çevresinde yoğun sanayi ve ticari faaliyetler gerçekleştiriliyor.

DEV ARSA 15.3 MİLYON LİRAYA SATIŞTA!

Büyük projeler için de elverişli bir konumda olan arsa niteliğindeki gayrimenkul, 15 milyon 300 bin 600 lira bedel ile satışa sunulacak. Ortaklığın giderilmesi yoluyla satılacak olan taşınmazın metrekaresi ise 2 bin 100 lira olacak.

 
Her türlü alt yapısı mevcut, tüm belediye hizmetlerinden faydalanabilen, şehir ve iş merkezlerine ulaşımı kolay bir bölgede yer alan kıymetli arsa, yatırımcısına büyük bir getiri sağlayacak. 

Kentsel çalışma alanı imarlı taşınmaz ihalesi 22 Haziran 2015 günü saat 14.00-14.10 arası Ankara Adliyesi 2 no'lu nezat salonu Sıhhiye/Ankara adresinde gerçekleştirilecek. Söz konusu arsa için alıcı çıkmaması durumunda ise 2. satış günü ise 23 Temmuz Perşembe olacak.  

Ayrıntılar için tıklayın!

Yenimahalle satılık arsa Ankara satılık arsa Ankara arsa fiyatları