aksaray satılık taşınmaz görseli

Aksaray'da arsa ve 4 mağaza ihale edilecek!

İhale 31.08.2018 09:48

Aksaray Belediyesi'ne ait, Merkez ilçe, Taşpınar ve Ereğlikapı mahallelerinde yer alan 5 adet taşınmaz ihale ediliyor.

Aksaray Belediye Başkanlığı'ndan, Aksaray ili, Merkez ilçe, Taşpınar Mahallesi'nde bulunan arsa ev Ereğlikapı Mahallesi'nde bulunan 4 adet mağaza satışa çıkarılıyor. Satışa söz konusu olan arsa ve taşınmazlar sırasıyla bin 520 metrekare, 230 metrekare, 275 metrekare, 219 metrekare ve 213 metrekare alana sahip.
Cinsi arsa, dubleks mağaza ve tripleks mağaza olarak belirtilen taşınmazlar için 2 milyon 190 bin liradan ile 2 milyon 750 bin lira arasında satış bedeli, 65 bin 700 lira ile 82 bin 500 lira arasında geçici teminat talep ediliyor.

Kapalı teklif (artırma) usulü ile yapılacak olan ihale, 12 Eylül 2018 Çarşamba günü, saat 14:00'da Aksaray Belediyesi'nde gerçekleşecek.

Ayrıntılar için tıklayınız!

aksaray belediyesi aksaray belediyesi satılık taşınmaz aksaray belediyesi satılık taşınmazların fiyatı aksaray belediyesi satılık taşınmaz ihalesi aksaray satılık taşınmaz aksaray satılık taşınmaz fiyatı aksaray satılık taşınmaz ihalesi aksaray taşpınar satılık taşınmaz aksaray ereğlikapı satılık taşınmaz taşpınar mahallesi satılık taşınmaz ereğlikapı mahallesi satılık taşınmaz ereğlikapı mahallesi taşpınar mahallesi satılık taşınmaz satılık taşınmaz fiyatı satılık taşınmaz ihalesi aksray merkez ilçe satılık taşınmazlar