afyonkarahisar

Afyonkarahisar Defterdarlığı’ndan okul inşaatı ihalesi!

İhale 04.04.2018 12:07

Afyonkarahisar'ın Merkez, Sandıklı, Başmakçı, Çay ve Dinar ilçelerinde yapılacak okul inşaatı için arsa karşılığı inşaat ihalesi düzenlenecek.

Afyonkarahisar Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü tarafından,  Merkez, Sandıklı, Başmakçı, Çay ve Dinar ilçelerinde arsa karşılığında okul inşaatı yapım işi ihalesi düzenliyor.

Buna göre;

Afyonkarahisar Merkez ilçesine bağlı Dumlupınar ve Sülümenli Ksb. Mahallelerinde yapılacak okul inşaatına karşılık, Sülümenli Ksb. Mahallesi'ndeki tarla cinsli 6 taşınmaz verilecek.

Sandıklı ilçesi'ne bağlı Çakır Mahallesi'nde yapılacak okula karşılık ise Sülümenli Ksb. Şeker Mahallesi'nde bulunan tarla cinsli 4 adet taşınmaz verilecek..

Yine Afyonkarahisar'a bağlı Başmakçı, Çay, Dinar, Merkez ve Sandıklı ilçelerinde yapılacak okul projeleri için Çakır Mahallesi'nde arsa nitelikli 65 bin 300 metrekare büyüklüğündeki arsa verilecek.

İhaleler; Afyonkarahisar Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü'nde 26 Nisan 2018 günü, saat 09:00 ile 11:30 saatlerinde pazarlık usulüne göre gerçekleşecek.

Ayrıntılar için tıklayınız!