Kozz Bağlıca blokları
Haberler / Konut Projeleri / 'Bağlı kalacaksınız' mottosuyla yola çıktı

'Bağlı kalacaksınız' mottosuyla yola çıktı

Konut Projeleri 26.09.2014 13:17

2 bloktan oluşan Kozz Bağlıca projesi Kozlar İnşaat tarafından hayata geçirilecek

Ankara'nın yeni yerleşim alanı Bağlıca'da, şehrin gürültüsünden ve günlük hayatın rutininden uzakta konumlandırılmış Kozz Bağlıca, her katta bulunan kat bahçesi, yemyeşil ağaçların arasındaki yürüyüş yolu, masmavi bir serinliği hissedeceğiniz açık yüzme havuzu ve çocukların güvenle vakit geçirebilecekleri oyun alanları ile adeta ruhunuza yapılan bir yatırım.

Kozz Bağlıca blokları

10 bin metrekaresi yeşil alan olarak tasarlanan Kozz Bağlıca'nın toplam alanı 16 bin 457 metrekare şeklinde açıklandı. Kozlar İnşaat tarafından inşa edilen proje, 2016 yılının Nisan ayında tamamlanması hedefleniyor. 

Kozz Bağlıca gece görünümü

Doğanın muazzam dengesini koruyarak inşa edilen Kozz Bağlıca, kusursuz mimari yapısı ve modern yaşam koşullarıyla hayatınızı kolaylaştıracak fonksiyonları içeren özelliklerle harmanlandı. Güvenilir, güçlü, istikrarlı ve dünya standartlarında bir şirket olan Kozlar İnşaat'ın yeni projesi Kozz Bağlıca, sahiplerine Ankara'da beklentilerin ötesinde konforlu bir dünya sunuyor.

Kozz Bağlıca yüzme havuzu

Kozz Bağlıca içerisinde; yeşil alan, açık, kapalı otopark, yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, çocuk oyun alanı, fitness salonu ve yürüyüş alanı sıralanıyor.

Kozz Bağlıca İletişim Bilgileri;

Web: http://www.kozzbaglica.com/
Telefon: 0 312 234 34 12