fiyatları ve nerede olduğu sorulan avrupa konutları çamlıvadi
Haberler / Konut Projeleri / İstanbul'un yeni yıldızı Avrupa Konutları Çamlıvadi!

İstanbul'un yeni yıldızı Avrupa Konutları Çamlıvadi!

Konut Projeleri 21.10.2020 18:55

Mimari tasarımı, konumu ve geniş yeşil alanlarıyla Avrupa Konutları Çamlıvadi, konut alıcıları tarafından yoğun ilgi görüyor.

Artaş İnşaat'ın Kağıthane-Arıcılar aksında, Vadistanbul'a yakın konumda hayata geçirdiği Avrupa Konutları Çamlıvadi, TEM otoyoluna kısa mesafede olmasıyla dikkat çekiyor.

Fiyatları merak konusu oldu

Fiyatları merak edilen Avrupa Konutları Çamlıvadi, İstanbul Havalimanı'na, bağlantı yolu sayesinde 20-25 dakikalık uzaklıkta konumlandırıldı. 18 blokta 855 konut şeklinde tasarlanan projede, farklı daire planlarıyla tüm ihtiyaçlara cevap veriliyor.

fiyatı sorulan avrupa konutları çamlıvadi

Yaşam 2022'de başlayacak

2022 yılının Temmuz ayında teslim edilecek olan projede satışlar yoğun bir ilgiyle devam ediyor. Bahçe katı ve teraslı konut seçeneklerini de içerisinde barındıran Avrupa Konutları Çamlıvadi'de ev almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

Avrupa Konutları Çamlıvadi - Editörün Yorumu

Konutta bir marka olan Avrupa Konutları'nın İstanbul'a yeni imzası Çamlıvadi, ev almak isteyenlerin yoğun ilgisiyle karşı karşıya. Bu sonuç normal çünkü Avrupa Konutları markalı tüm projeler, konut alıcıları tarafından yıllarca fazlasıyla beğenildi. Büyük bir tecrübeyle hayata geçirilen Çamlıvadi de konumu, mimarisi, geniş sosyal alanları ve doğayla iç içe olma imkanlarıyla öne çıkıyor. Gayrimenkul sektöründe lokomotif şirketlerin başında gelen Artaş İnşaat'ın müşteri memnuniyet seviyesi zaten fazlasıyla yüksekte. Avrupa Konutları markalı projelerden ev alanlar mutlu olmaya devam edecek.