fuar
Haberler / Güncel / Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul'da geri sayım başladı!

Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul'da geri sayım başladı!

Güncel 03.04.2021 09:38

14 ülkeden 248 profesyonel alıcıyı İstanbul’da ağırlayacak Yapı Fuarı'na yoğun bir katılım olması bekleniyor.

Türkiye'nin taşıyıcı beş sektörü için düzenlediği fuarlarla yabancı satın alma profesyonellerini, yerli üreticilerle bir araya getiren ve küresel ticaret fırsatları sunan Hyve Group, bu yıl Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul'un kapılarını 43. kez açıyor. 6 – 9 Nisan tarihleri arasında TÜYAP'ta gerçekleştirilecek, 14 ülkeden 248 profesyonel alıcıyı İstanbul'da ağırlayacak Yapı Fuarı, yapı sektörünün tüm paydaşlarını buluşturuyor. Fuar, 6 Nisan saat 11:00'de kapılarını açıyor.

Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı'nın geliştirdiği uygulamaların oluşumunda katkı sunduğu Hyve Safe & Secure Standartları ile tüm sağlık tedbirlerinin alındığı Yapı Fuarı, “Sağlıklı Ticaret, 365 Gün Fuarcılık” yaklaşımı çerçevesinde hibrit bir modelle gerçekleştiriliyor.

Fuar'a yeni bir kentsel dönüşüm atağı ile iç pazarda ve ihracatta yaşanan ivmenin devamı olarak dış pazarlarda 2021 yılına iddialı bir giriş yapan Türk yapı sektörünün yeni stratejileri ve yol haritaları konuşulacak. Yeni iş modeli ve uygulamalarını dünyaya sunacak olan Yapı Tech Garage etkinlikleri kapsamında tekno-girişimcilerin yer alacağı Yapı Fuarı, sektöre yön verecek etkinlik ve oturumlarla güçlü bir içerik sunuyor.

6 Nisan günü saat 13:30'da gerçekleştirilecek, gelenekselleşen “Fikir Önderleri Yapı İhracatı ve Sürdürülebilir Yenilik Fırsatlarını Açıklıyor” temalı Başkanlar Oturum ile kapılarını açacak Yapı Arena Etkinliklerini buradan ulaşacağınız link ile de takip edebileceksiniz.

Başkanlar Forumu'nda ekonomist Dr. Can Fuat Gürlesel moderatörlüğünde; Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Çetin Tecdelioğlu, ÇEDBİK Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Ünver Karaer, Deprem İzolasyon Derneği Başkanı Mehmet Emre Özcanlı ve GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu, yapı sektörü ihracatı ve sürdürülebilir yenilik fırsatlarını paylaşacak.