Vaditepe Gölevleri
Haberler / Güncel / Vaditepe Gölevleri fiyatları artmadı!

Vaditepe Gölevleri fiyatları artmadı!

Güncel 02.05.2015 10:26

Vaditepe Gölevleri fiyatları artmazken, projeye beklenenden fazla talebin gelmesi Binres ve KİPTAŞ'ta yüzleri güldürdü.

Kiptaş ve Binres İnşaat tarafından gerçekleştirilen Vaditepe Gölevleri fiyatları beklenenden düşük olunca projeye rekor talep geldi. Vaditepe Gölevleri fiyatları ve son durumla ilgili bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

4 bin konutun projenin yeni etabında satışa çıkan Vaditepe Gölevleri'nin 357 konutluk projesi Vaditepe'de lansmana özel fiyatlarla sahiplerini bulmaya devam ediyor. Gölevleri için gelen talep beklenenin üzerinde oldu.

İki yıl sonra teslim edilecek Vaditepe Gölevleri projesi 18 bin 500 metrekare üzerinde yükseliyor. 69 ile 234 metrekare büyüklük arasında değişen dairelerin bulunduğu Gölevleri'nde konutlar fiyatlar 199 bin liradan başlıyor. Kiptaş'ın Gölevleri 357 konut 52 dükkandan oluşuyor. Vaditepe Gölevleri'nin bitmesiyle konutlarda 1000 kişinin yaşaması bekleniyor.  

VADİTEPE GÖLEVLERİ KANAL İSTANBUL VE 3. KÖPRÜ'YE KOMŞU

Çevresinde yapılan projelerle Ispartakule'nin değerinden bahseden KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, "Ispartakule yepyeni ve hızla gelişen bir şehir. Üçüncü köprü ve Kanal İstanbul ile daha hızlı değer kazanacak bölgede 700 konutluk bir projemiz daha mevcut. Bu yıl içinde inşasına başlanacak projede dairelerin ödeme planı da memurların maaşına göre düzenleyeceğiz" ifadelerini kullanmıştı.

VADİTEPE GÖLEVLERİNİN FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN!