Capella TV Ünitesi
Haberler / Güncel / Loda'nın Capella TV Ünitesi evinizin yıldızı olacak!

Loda'nın Capella TV Ünitesi evinizin yıldızı olacak!

Güncel 15.09.2020 16:20

Loda imzası taşıyan Capella TV Ünitesi evinizde fonksiyonel bir yardımcıya dönüşecek.

Evlerin bir yaşam alanına dönüşmesiyle birlikte TV ünitelerinin dekorasyondaki rolü daha da önemli halde geldi. Öyle ki, TV üniteleri sadece televizyonlara ev sahipliği yapan bir mobilyadan çok daha fazlasını ifade etmeye başladı.

Bu bakış açısıyla hazırlanan ve Loda imzası taşıyan Capella TV Ünitesi; görkemli, geniş, modüler raflarıyla kitaplık, çekmece ve dolaplarıyla fonksiyonel bir yardımcıya dönüşerek evlerin odak noktası olmak için tasarlandı.

Fonksiyonel özellikleriyle tüm ihtiyaçlara cevap veriyor

Televizyonu bir aksesuar gibi taşıyan Capella, pirinç eskitme tekniğinin kullanıldığı metal detayları, çekmeceleri, her biri ahenk içinde yerleştirilmiş dekoratif raflarıyla estetiği fonksiyonellikle buluşturuyor. 

Ahşap renginin birçok farklı tonunu sergileyen Capella TV Ünitesi, doğal dokuları başarıyla kullanarak ilham verici bir görünüm ortaya koyuyor. Modüler yapısıyla farklı yaşam formlarına uyum sağlayan Capella, aynı zamanda özgün dekorasyon için özgürlük alanı sunuyor. Güçlü estetik yönüyle fark oluşturan Capella TV Ünitesi, fonksiyonel özellikleriyle de bir evin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Özenle hazırlanan rafları en şık aksesuarlarınız için kusursuz bir sergileme alanı sunarken aynı zamanda kitaplarınız için vazgeçilmez bir kitaplık görevi görüyor. Sağ modülünde yer alan çalışma alanı ise her zaman motivasyonunuzu yüksek tutacak bir fırsat sunuyor.