Jennifer Lopezin malibudaki evi
Haberler / Güncel / Jennifer Lopez, Malibu'daki evini 8 milyon dolara satışa çıkardı

Jennifer Lopez, Malibu'daki evini 8 milyon dolara satışa çıkardı

Güncel 29.07.2020 10:52

Jennifer Lopez-Alex Rodriguez çifti, Malibu evlerine veda ediyor. Ünlü çift, buçuk yıl önce satın aldıkları evlerini 8 milyon dolara satışa çıkardı.

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez bu evi, geçtiğimiz yıl 'Entourage' dizisinin oyuncusu Jeremy Piven'dan 6.6 milyon dolara satın almıştı. Şimdiyse 7.99 milyon dolara piyasaya sürdüler. Okyanus kıyısındaki 5 yatak odalı, 4 banyolu bu evin yeni sahibi bakalım kim olacak?

Üç katlı, 4 bin 400 metrekarelik bir yaşam alanına sahip olan evin, 50 metreden uzun özel bir plajı var. Hem de tam Malibu'nun kalbinde... Evin her katı Pasifik Okyanusu'na bakan cam duvarlarla kaplı. Ve tahmin edebileceğiniz gibi de, çok geniş teraslara sahip.

Ünlü çift şimdi bu evden vazgeçip, Kaliforniya'da 3 yatak odası ve 2 banyosu olan, 2 bin 200 metrekarelik yeni bir West Coast mülkü aldı. Bu yeni evlerine 1.4 milyon dolar ödediler.

3 yatak odalı bir ev, 6 kişilik bir ailenin (Lopez'in önceki evliliğinden ikizleri Emme ve Max; Rodriguez'in önceki evliliğinden iki kızı var Natasha ve Ella) yaşayabileceği tarzda bir ev değil tabii. Çift bunu bir gayrimenkul yatırımı olarak düşündü.

Zaten farklı şehirlerde çeşitli mülkleri varr: Örneğin salgın sırasında, Florida'daki camlarla kaplı modern evlerinde zaman geçirdiler. Lopez'in ayrıca 2011 yılında 18 milyon dolar karşılığında satın aldığı 14 bin metrekarelik 7 yatak odalı bir evi var. Yanı sıra Bel Air'de de büyük bir mülkü var.

Ünlü çift, son yıllarda da bazı ciddi gayrimenkulleri sattı. Mesela 2017'de Manhattan'ın Flatiron Bölgesi'nde bulunan 6 bin 500 metrekarelik çatı katını 27 milyon dolara sattı. Satın aldıktan 1 yıldan az bir süre sonra da 17 milyon dolarlık bir başka NYC dairesi sattı.