Beren Saat ve Kenan Doğulu, Büyükada'daki Splendid Palace Hotel'e yerleşti!
Haberler / Güncel / Beren Saat ve Kenan Doğulu, Büyükada'daki Splendid Palace Hotel'e yerleşti!

Beren Saat ve Kenan Doğulu, Büyükada'daki Splendid Palace Hotel'e yerleşti!

Güncel 10.07.2013 09:00

Beren Saat nereye, Kenan Doğulu oraya. Ünlü popçu, sevgilisinin film çekimleri için bulunduğu Büyükada'daki lüks bir otelde film bitene dek oda tuttu

Romantikliğiyle bilinen Kenan Doğulu; sevgilisi Beren Saat'ten ayrı kalamıyor. Şimdilerde 'Benim Dünyam' isimli filmin çekimleri için haftanın büyük kısmını Büyükada'da geçiren Saat; Doğulu'yu yollara düşürdü. Ünlü popçu; aşkının iş temposu yoğunlaşınca Beren Saat'i yormamak için çareyi Büyükada'daki bir otelde oda tutmakta buldu.

SET EKİBİNİN 'ENİŞTE'Sİ OLDU

Kenan Doğulu'nun tercihi; Büyükada'nın en eski ve gözde otellerinden biri olan Splendid Palace Hotel'di. Film çekimleri bitene kadar burada konaklayacak olan ünlü popçu; setten de çıkmıyor. Filmin yönetmeni Uğur Yücel'le de sıkı bir dostluk kuran Kenan Doğulu'ya ekip çalışanları da "Enişte" diye sesleniyor. Beren Saat ile Doğulu'nun film çekimleri biter bitmez de kısa süreliğine ABD'ye gideceği söyleniyor.

1908'DEN BERİ HİZMETTE

Büyükada'nın en eski oteli olan Splendid Palace Hotel; gümüş kubbeleri ve kırmızı panjurları kadar tarihi yansıtan mobilyalarıyla da müşterilerini büyülüyor.

Ucankus.com