Zayn Malik

Zayn Malik, eski nişanlısının annesini evden attı

Genel Zeynep Karabağ 30.03.2016
Eski One Direction elemanı Zayn Malik, iki sene boyunca nişanlı olduğu Perrie Edwards'ın annesini, satın aldığı evinden atıyor.
23 yaşındaki eski One Direction elemanı Zayn Malik ve Little Mix grubu elemanlarından 22 yaşındaki Perrie Edwards, iki yıl boyunca nişanlı kaldı. Ancak bu dillere destan aşk, tam da çiftin Hertfordshire'da 3 milyon sterlin değerinde (yaklaşık 12 milyon 270 bin TL) bir malikane almalarının ardından sona erdi.

Zayn Malik 2014'te İngiltere, Dorset'te 20 milyon sterlin (yaklaşık 82 milyon TL) değerinde üç yatak odalı bir bungalow satın almıştı. Perrie'nin annesi Debbie Edwards da buraya taşınmıştı.

'HAYATINDA PERRIE'YE DAİR BİR KIRINTI KALMASIN İSTİYOR'

Ancak Zayn'ın Perrie'yi aldattığı iddiaları nedeniyle Zayn ve Perrie'nin arasına kara kedi girdi. Zayn Perrie'yi terk etti. 

The Sun'ın haberine göre ikiliye yakın bir kaynak, 'Zayn, Perrie'nin annesine  evden çıkmasını, aksi taktirde mahkemeye başvuracağını söyledi.  Zaten evin tapusu Zayn üzerine olduğu için Debbie'nin buna itiraz etme hakkı yok. Debbie yakın bir zamanda toparlanıyor ve evinden çıkıyor. Zayn, Perrie'ye dair hayatında hiçbir kırıntı istemiyor' diye konuştu. 

Zayn'ın basın danışmanı ise, Debbie'nin zaten yeni bir ev aldığını ve taşınacağı için evden ayrılacağını söylüyor. 

Zayn Malik One Direction Hertfordshire