Kale Mantolama

Yalıtım sistemi ile yarı yarıya enerji tasarrufu sağlayın!

Genel Emine Pile 14.01.2015
Kale Mantolama, garantili yalıtım sistemi ile evinizi korurken aynı zamanda yarı yarıya enerji tasarrufu sağlayacak.
Her türlü iklim ve olumsuz hava koşullarına karşı 10 yıl ürün, 2 yıl uygulama garantisi sunduğu ‘Kale Mantolama' sistemi ile binaları koruma altına alan Kalekim; ısıtma ve soğutma amacıyla yapılan harcamaları azalttığı yapılarda, yüzde 50'ye varan enerji tasarruf sağlıyor. Uzman ekipler tarafından uygulanan ‘Kale Mantolama', yalıtım sistemini mükemmel tamamlayan Kale Boya katkısı ve satış sonrası kesintisiz müşteri desteği ile yalıtım sektöründe fark getiriyor. 

Kale Mantolama' ile gerçekleştirdiği yalıtım sistemini, 10 yıl ürün, 2 yıl uygulama garantisiyle sunarak Türkiye'de bir ilke imza atan Kalekim; tüketici ve sektör profesyonelleri için yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyor. Kalekim'in ‘EPS' ve ‘Taşyünü' ile sunduğu ‘Kale Mantolama' sistemi, uygulama sonrası hatalı çizim, montaj ve işçilik nedeniyle meydana gelebilecek hasarlara karşı da güvence sağlıyor.

Binanın ömrü boyunca tasarruf sağlayan yalıtım sistemi

Isı yalıtımı ile doğalgaz ve elektrik faturalarında yüzde 50'ye varan tasarruf sağlandığını belirten Kalekim Genel Müdürü Altuğ Akbaş, “Konut ve işyerlerindeki enerji tüketimini önemli ölçüde azaltmanın yolunun ısı yalıtımından geçiyor. Enerjisinin yüzde 75'ini ithal edilen ülkemizde yaklaşık 19 milyon konutun yüzde 85'inde ısı yalıtımının olmaması, enerjimizi nasıl boşa harcadığımızı ortaya koyuyor. Oysa ısı yalıtımı uygulamasının maliyeti bir binanın toplam inşaat maliyetinin yaklaşık yüzde 3'ü kadardır.. Yalıtım sistemi, elde edilen tasarrufla, 3 ila 5 yılda maliyetini karşılayıp, binanın ömrü boyunca tasarruf sağlamaya devam ediyor” dedi.

Kale Mantolama garantili yalıtım ısı yalıtımı enerji tasarrufu Kalekim