Wilma Elles ile Kerem Göğüş'ün aşkı Alman Bild gazetesine konu oldu!
Haberler / Güncel / Wilma Elles ile Kerem Göğüş'ün aşkı Alman Bild gazetesine konu oldu!

Wilma Elles ile Kerem Göğüş'ün aşkı Alman Bild gazetesine konu oldu!

Güncel 22.12.2012 11:49

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisiyle şöhreti yakalayan Almanya doğumlu Wilma Elles, sonunda kendi ülkesinde de haber olmayı başardı. Alman Bild gazetesi, oyuncuyla sevgilisi Kerem Göğüş’ün aşkını sayfalarına taşıdı

 

Wilma Elles-Kerem Göğüş çiftinin ilişkisi, “Wilma Elles, Türk milyonere aşık” başlığıyla gazetenin 13 Aralık'taki sayısında yer aldı.
 
İkilinin ‘Binbir Gece Masalları'ndaki gibi bir aşk yaşadığını yazan Bild, şu ifadelere yer verdi: “Rüya gibi birliktelikte nereye gitseler yoğun ilgiyle karşılaşıyorlar. Binbir gece masalı gibi olan aşkta, Wilma Elles İstanbul'da yıldız müteahhit Kerem Göğüş'le birlikte. İzlenme rekorları kıran ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin yıldız oyuncusu Elles, Türkiye'de Angela Merkel'den sonra en çok tanınan Alman.” 
 
Gazete, Kerem Göğüş'ten de "Türkiye'nin genç Donald Trump'ı" diye bahsediyor!
 
Haberin devamı şöyle: “Wilma Elles çok romantik. O, Türkiye'nin genç Donald Trump'ı; karizmatik ve çekici Kerem Gögüş'le büyük bir aşk yaşıyor ama bu kolay olmadı. İlişkilerini gölgelemeye çalışanlar oldu. Fakat onlar, hep samimi davrandı. Onlar,  ‘Biz birbirimizi asla terk etmeyeceğiz' diyor.”
 
Ucankus.com