Taksim 360 / GAP İnşaat

GAP İnşaat firmasının Taksim 360 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ahmet Misbah Demircan İstiklal Caddesi'ni dolaşırken

Vatandaş Beyoğlu'na sahip çıkıyor!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 07.02.2015
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstiklal Caddesi üzerinde cephesi yenilenen binalara dikkat çekti.
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstiklal Caddesi üzerinde cephesi yenilenen binalara dikkat çekerek,“Vatandaş artık binasına sahip çıkıyor. Tarihi binalar artık aslına uygun restore edilerek, Beyoğlu'nun ruhuna uygun kullanılıyor. Aslında bu değişim ilçenin her mahallesinde hissediliyor. Her gün yeni bir işletme açılıyor. Bu da bizi oldukça mutlu ediyor” dedi.     

İstiklal Caddesi bölgesinde incelemelerde bulunan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstiklal Caddesi'nden Tarlabaşı istikametine doğru ara sokaklara yapılan yol ve kaldırım çalışmalarıyla birlikte, çok sayıda işletmelerin açıldığını söyleyen Demircan, “Ara sokaklarda yeni açılan kaliteli ve nezih işletmelerin varlığı insanları buralara doğru çekmeye başladı” dedi. 

Başkan Demircan, Beyoğlu'nun tarihi dokusuna ve kalite standartlarına uygun yeni açılan işletme sahiplerinin elini tek tek sıkarak memnuniyetini ifade edip hayırlı işler temennisinde de bulundu. 

Beyoğlu'nda her yer çok kıymetlendi

İstiklal caddesi üzerinde ziyaretlerine devam ettiği sırada, yenilenen cepheleriyle dikkatleri üzerine çeken tarihi binaları inceleyen Başkan Demircan, Cafeler de ve Restoranlarda yemek yiyen vatandaşlara selam verip hoş geldiniz dedi. Vatandaşlara nerden geldiniz ve Beyoğlu'nu beğendiniz mi ? sorularını da ileten Başkan Demircan, aldığı olumlu cevaplar karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi. “İstiklal Caddesinin geldiği nokta beni çok mutlu ediyor. Yıllardır burada bir mücadele verdik. Bunun karşılığını alıyor olmak beni gururlandırıyor. Beyoğlu'nda her yer çok kıymetlendi. Vatandaş yerine, binasına sahip çıkıyor. Beyoğlu sürekli değişiyor ve gelişiyor. Bu değişim her alana yansıyor. İlçe de her gün yeni bir işletme açılıyor. Bu da bizi oldukça mutlu ediyor” dedi. 
 

İstiklal Caddesi İstiklal Caddesi cephe yenileme Ahmet Misbah Demircan Beyoğlu Belediyesi