kalder

Teksan Jeneratör'e büyük ödül!

Genel Uğurcan Tokay 15.10.2016
KalDer'in düzenlediği Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı'nda jüri teşvik ödülünü Teksan Jeneratör kazandı.
KalDer'in düzenlediği 19. Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı'nda ‘Jüri Teşvik Ödülü'ne Teksan Jeneratör layık görüldü. Kaizen Kategorisi'nde Teksan Üretim Sistemi ile finale kalan marka adına ödülü Zenit Kaizen Ekibi aldı.

KalDer Ankara Şubesi'nin 19'uncusunu düzenlediği “Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı”nda sektörlerinde fark yaratan şirketler kalite çemberleri konusundaki uygulamalarını paylaştı. Konferansta sunum yapan sayılı şirketler arasında yer alan Teksan Jeneratör aynı zamanda Jüri Teşvik Ödülü'nün de sahibi oldu.

Teksan Jeneratör, 2012 yılından bu yana Teksan Üretim Sistemleri çatısı altında “Yalın Üretim” çalışmalarını uygulamaya devam ediyor. “Teksan Üretim Sistemi” ile birlikte üretim, stok kontrolü, lojistik, satış ve satış sonrası tüm süreçlerde yüksek oranda verimlilik artışı sağlayan Teksan Jeneratör, önümüzdeki dönemlerde de kalite ve mükemmellik alanlarındaki çalışmalarını sürdürmeyi planlıyor. 

Bu ödülü almalarındaki en önemli faktörlerden birinin ekip ruhuna inanmaları olduğunu belirten Teksan Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Burak Başeğmezler, “KalDer gibi kalite ve mükemmellik konusunda yetkin bir kurum tarafından ‘Jüri Özel Ödülü'ne layık görülmemiz önümüzdeki yıllarda daha iyi projeler yapıp ödül sayımızı artırmak konusunda bizleri teşvik edecek. Ayrıca özellikle mavi yaka personelimizin bu tarz projelere desteğini ve motivasyonlarını da artıracak. Böylece projelerin sürekliliği için önemli bir alt yapı oluşmuş oldu” dedi.

teksan jeneratör teksan jeneratör kalder kalite çemberleri paylaşımı