Teksan Jeneratör

Teksan Jeneratör ile kesintisiz sanat!

Genel Zeynep Karabağ 18.07.2016
14. Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nin enerjisi Teksan Jeneratör’den.
Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen Türkiye'nin en önemli kültürel etkinliklerinden 14. Uluslararası Bodrum Bale Festivali 16 Temmuz-03 Ağustos 2016 tarihlerinde sanatseverleri bir araya getiriyor. Sanat, spor ve sosyal sorumluluk projelerine destek vermeyi misyon edinen Teksan Jeneratör, 14. Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nin “kesintisiz enerji” sponsoru oldu.  

Bale sanatının uluslararası arenada önemli isimlerini ağırlayacak festival, 16 Temmuz Cumartesi akşamı, Ankara Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenecek “Yevgeni Onyegin” ile başlayacak. Her yıl daha da yoğun ilgi gören festival kapsamında Amerika, Kazakistan ve İspanya'dan gelen uluslararası grupların yanı sıra, Ankara, İzmir, Antalya, Mersin ve İstanbul Devlet Opera ve Balesi toplulukları Bodrum Kalesi'nde izleyicilere doyumsuz gösteriler sunacak. 

Sanatseverleri bale dansının büyüsüne kapılmaya davet eden Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nin kesintisiz enerjisi Teksan Jeneratör tarafından karşılanıyor. Festivalin enerji sponsorluğunu üstlenen Teksan Jeneratör, etkinlik alanındaki elektrik ihtiyacını karşılayarak sanatın kesintiye uğramamasını sağlıyor.

Teksan Jeneratör Bodrum Bale Festivali