Yaşlılar Dinlenme Evi

Sancaktepe'de Yaşlılar Dinlenme Evi'nin temeli atıldı

Genel 09.04.2017 12:33

Sancaktepe'de hayata geçirilen Yaşlılar Dinlenme Evi’nin temeli Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in katılımıyla atıldı.

Sancaktepe Belediyesi tarafından Eyüp Sultan Mahallesi'nde hizmete girecek olan Yaşlılar Dinlenme Evi'nin temel atma töreni Belediye Başkanı İsmail Erdem'in katılımıyla gerçekleşti. 

7 Nisan Cuma günü gerçekleşen olan temel atma töreninde konuşan Belediye Başkanımız İsmail Erdem, Sancaktepe'li  yaşlılara, dinlenme evi projesiyle rahat ve modern ortamda yaşama imkanı sunacaklarını belirterek “Bir vefa borcu olarak yaşlılarımızın, hoşça vakit geçireceği ve her türlü ihtiyaçlarının modern bir ortamda karşılanacağı dinlenme evi'nin temelini atıyoruz. Bu proje hayata geçtiği an Sancaktepeli  yaşlılarımız, ikinci baharlarını huzurlu ve mutlu bir ortamda yaşayacaklar.Değerli Dostlar; hepimiz yaşlanacağız, herkes yaşlanacak. Gönül isterki; her türlü ihtiyaçları ailesi tarafında karşılansın. Ama olur da hiç kimsesi kalmamışsa işte o zaman kimsesizlerin kimsesi olmayı ilke edinmiş Sancaktepe belediyesi bu vatandaşlarımıza sahip çıkacak. Belediyenin şevkat eli her daim yaşlı  vatandaşlarımıza uzanacak.İnşallah bugün temelini attığımız ve hızlı bir çalışmanın neticesinde kısa bir süre sonra hizmete sunacağımız bu dinlenme evimiz, milletimize ve devletimize hizmet eden yaşlılarımıza ahir ömürlerinde güzel ve huzurlu günler geçirmelerini sağlayacaktır” şeklinde sözlerini tamamladı.

Yapılan protokol konuşmalarının ardından Yaşlılar Dinlenme Evi'nin temeli dualar eşliğinde atıldı.