Multikent

Multikent, ev alan kadınların özel sürpriz hazırladı!

Genel Emine Pile 06.03.2015
Ulak Grup bünyesinde yer alan Multikent, Dünya Kadınlar Günü’nde alan kadınların yeni evlerinin taşınma, çilingir ve DASK masraflarını karşılayacak.
Multikent, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününden başlayarak tüm hafta boyunca satış ofislerinde kadınlara özel sürprizler sunuyor. Gayrimenkul aracılık hizmetlerinde satış sonrası hizmetleri ile dikkat çeken Multikent, Kadınlar Günü'ne özel hazırladığı proje ile projeden ev alan kadınlara büyük bir jest yapıyor. Kampanya ile evini Multikent'ten alan kadınların yeni evlerinin taşınma, çilingir ve DASK masraflarıMultikent karşılıyor. 

Verdiği hizmetlerle gayrimenkul sahiplerinin ilgi odağı haline gelen Multikent, ev alanlara satış öncesi ve satış sonrası tüm sorularına yanıt bulabileceği 7/24 Multi –Danışma hattı ile de müşterisinin yanında oluyor.

Şubat ayındaki açılışı ile birlikte, İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin birçok şehrindeki gayrimenkul sahiplerinin ilgi odağı olan Multikent ayrıca sektörde olmayan pekçok hizmeti bri arada sunuyor. Gayrimenkul sahiplerine değerinde, hızlı ve güvenilir satışın kapısını açan Multikent, gayrimenkul sahiplerinden yoğun talepler alıyor. 

Multikent Ulak Grup Kadınlar Günü Kampanyası