Royal Garden Moonlight Salıncak

Moonlight Salıncak’la bahçenizi gönlünüzce düzenleyin

Genel Hüseyin Belibağlı 26.04.2015
Bahçe mobilyacılığında önemli bir yeri olan RoyalGarden, Moonlight Salıncak ile farklı kullanımlara imkan veriyor.
Royal Garden, yemek ve oturma grupları ile bahçe ve balkonlarda ihtiyaç duyulacak mobilyaları başarılı bir şekilde kombine ediyor. Modern, estetik tasarımları ve kalitesiyle bahçe mobilyalarında fark oluşturan Royal Garden, özgün tasarım ekibi ve eğitimli üretim kadrosunun teknik detaylardaki hassasiyetiyle, üretimde estetik ve dayanıklılığı öne çıkarıyor. Royal Garden ürünlerini, Türkiye'de olduğu gibi Avrupa, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerde de kullanıcılarla buluşturuyor. 

Keyifle kullanın, rahatça temizlensin

Kaliteli malzeme ve işçilik ile üretilen Moonlight Salıncak'ta yaz günlerinin keyfini kaçırmamak için akıllı kumaşlar kullanılıyor. Bu komaşlar ile dökülen içecekler leke tutmuyor ve kolayca temizlenebiliyor. Her türlü hava şartlarına dayanıklı akrilik kumaşın kullanıldığı koltuk yüzeyi, açık havada uzun ömürlü ve rahat bir kullanıma olanak sağlıyor. Özel tasarlanmış geniş kol sehpaları yiyecek ve içecek servisi için kolaylık yaratırken, birçok renk seçeneği olan yıkanabilir minderleri, yangına dayanıklı kumaş ve özel pamuklardan üretiliyor. Kış aylarında ve yağışlı havalarda kullanabileceğiniz kılıfı sayesinde salıncak tozdan ve yağmurdan etkilenmiyor.

Moonlight Salıncak'ın ahşap malzemesi, Afrika Teak'i olarak da adlandırılan İroko Ağacından'dan imal ediliyor. Metal aksam ise paslanmaya karşı otomotiv sektöründe kullanılan özel işlemlerden geçirilmiş mekanizmalardan oluşuyor.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Moonlight Salıncak Royal Garden