Marina Ankara / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Marina Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Marina Ankara hülya avşar

Marina Ankara'nın reklam yüzü Hülya Avşar mı?

Genel Zeynep Karabağ 24.03.2015
Sinpaş'ın Ankara'ya marina getiren projesi Marina Ankara'nın ön talep reklamındaki ses, izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.
Marina Ankara projesinin ön talep fırsatlarını duyuran reklam filmi bir kaç gündür TV ekranlarında dönüyor.

Reklam filminde "Yeni evinizin adresi: marinaankara.com" denilirken, Hülya Avşar, "Aa Ankara'da Marina mı? Ciddi iddialı!" diyor. 

Filmde Avşar kızıyla ilgili herhangi bir şey olmamasına rağmen, sesin direkt olarak Hülya Avşar'a ait olduğu görüşü oldukça yoğun. Eğer böyleyse şu sıralar TV8'deki programıyla ekranda boy gösteren Hülya Avşar, ilk kez bir konut projesinin reklamında oynamış olacak.

İşte Marina Ankara'nın reklamı;

İlk etap Marina Towers satışta

Tamamlandığında 2 bin 500 daireden meydana gelecek Marina Ankara'nın ilk etabı Marina Towers satışta. Fiyatların 281 bin liradan başladığı Marina Towers, 3 kuleden oluşuyor. 

Ankara'ya Marina!

Lansmanı merakla beklenen Sinpaş Marina'nın ilk teslimleri 36 ay sonra gerçekleştirilecek. Proje içinde bir kumsal, marina ve yapay bir deniz olacağı düşünülüyor. Detayları henüz açıklanmayan Marina Ankara, şimdiden heyecan verici olmaya başladı.

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com

Marina Ankara sinpaş hülya avşar