Kenan İmirzalioğlu

Kenan İmirzalioğlu: BBG Evi gibi olduk

Genel Emine Pile 29.02.2016
Evlilik hazırlıkları nedeniyle basının yakın takibinde olan ünlü oyuncu Kenan İmirzalioğlu, bu durumdan dolayı rahatsız olduğunu belirtti.
Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal'ın ailesinin evine giderek geleneklere uygun şekilde kız isteyen Kenan İmirzalıoğlu, o günün kuaförden devamındaki kutlamaya kadar an be an takip edilmesinden rahatsız oldu. Oyuncu basının yakın takibi nedeniyle "BBG Evi gibi olduk” dedi. 

Bizim durumumuz BBG Evi gibi oldu 

Ünlü oyuncu, önceki gün Cihangir'de karşılaştığı habercilerin evlilik hazırlıklarıyla ilgili soruları üzerine, ilginç bir benzetme yaptı: “Açıkçası bizim durumumuz Biri Bizi Gözetliyor Evi gibi oldu. ‘Ailesi geldi, kız istedi, yüzük aldılar' gibi haberlerden rahatsızlık duyuyorum. Sonuçta biz de bir yuva kuracağız. Bu sevgililik meselesi değil artık, aile kurmaya çabalıyoruz. Lütfen mahremiyetimize saygı gösterin. Uzaydan gelmedik, biz de bu memleketin insanıyız. Memleketin derdi başından aşkın zaten. Ülkede bunca sorun varken her gün kendi haberlerimi okumaktan hicap duyuyorum, gerçekten o zaman kendimden utanıyorum.”

Kenan İmirzalioğlu Sinem Kobal BBG Evi gibi oldu