Irina Shayk

Irina Shayk ünlü olmadan önce bu evde yaşıyordu

Genel Zeynep Karabağ 21.05.2015
Cristiano Ronaldo’nun eski sevgilisi Irina Shayk’ın yıllar önce çekilmiş fotoğrafları Rus modelin yaşadığı inanılmaz değişimi gözler önüne seriyor.
Son dönemlerde çalkantılı aşk hayatıyla gündemde olan dünyanın en gözde mankeni Irina Shayk'ın hayat hikayesi herkesi şaşırttı. Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'dan ayrıldıktan sonra ABD'li aktör Bradley Cooper ile aşk yaşayan Shayk, Rusya'da Emanzhelisk adında küçük bir köyde doğdu.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Irina+Shayk'>Irina Shayk</a>

Annesi Rus ve babası Tatar olan ünlü mankenin kökleri Müslümanlığa dayanıyor. Babasının hayatını kaybetmesinden sonra ailenin büyük maddi sıkıntılar yaşadığı belirtildi.

irina shayk

Bu maddi sıkıntılarla baş etmek için Shayk, evde annesi ile patates, domates ve salatalık yetiştirip geçimlerini bundan sağlamaya çalıştı. Irina 'nın annesi Olga ve babası Valeriy'in evlendikleri gün...

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Irina+Shayk'>Irina Shayk</a>

Bunları yaparken de okulda aldığı piyano eğitimine devam etti. Irina, Sovyetler döneminden kalma bu evde kız kardeşi Tatyana ve annesi Olga ile beraber yaşadı. Babası 40 yaşındayken bu evde hayatını kaybetti.

En büyük hayallerinde biri ise yüksek topuklu ayakkabı giymekti. Fakat Shayk, o dönem çok fakir oldukları için bu ayakkabıları satın alamadıklarını belirtti.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Irina+Shayk'>Irina Shayk</a> büyüdüğü ev

Irina Shayk