<
Portland'daki doğum hastanesi

İngiltere'deki doğum hastanesi 5 yıldızlı oteli aratmıyor

Genel Emine Pile 29.03.2016
İngiltere'de bulunan Portland doğum hastanesi, anne adayları için inanılmaz seçenekler sunuyor.
Aralarında Victoria Beckham ve kraliyet ailesinden ünlü isimlerin de tercih ettiği bu hastanede anne adayları pek çok alternatifle doğuma hazırlanıyor.

İngiltere'de bulunan The Portland adlı lüks doğum hastanesinde anne adayları, otel konforunda özel bir gece geçireceklermiş gibi sunulan bazı alternatiflerle doğuma hazırlanıyor. 

York düşesi Sarah Ferguson, şarkıcı ve modacı Victoria Beckham gibi ünlü isimler ve zengin Ortadoğulu kadınların tercihi olan bu hastanede beş yıldızlı bir otel konforunda seçenekler mevcut.

FATURA BİRAZ KABARIK ÇIKABİLİYOR 

BBC2 kanalının 'Inside the Portland' adlı belgeseline konu olan hastaneye yatmak için en az 10 bin sterlin (yaklaşık 40 bin TL) giriş ücreti ödemeniz gerekiyor. Fatura, anne adaylarının isteklerine göre 500 bin sterline (yaklaşık 2,5 milyon TL) kadar çıkabiliyor. 

Belgeselde otelin yöneticisi Janene Madden, 'Portland anneleri'nin doğuma değil de tatile gelmişler gibi hissetmelerini istediklerini belirtiyor: 'Yarım milyon sterlinden daha fazla harcama yapan hastalar oluyor. Bazıları 20 ilave oda talep ediyor. Doğuma birkaç gün kala, kendinizi bir kraliçe gibi hissediyorsunuz ve kendinizi yeni bir annenin karşılaşacağı zorluklara hazırlıyorsunuz.'

Otel hizmetleri yöneticisi Paul Tuley de anne adaylarına düzenli olarak istiridye ve ıstakoz servis edildiğini sözlerine ekledi. 

5 yıldızlı doğum evi Portland'daki doğum hastanesi The Portland Janene Madden