balıksir gelişen kentler zirvesi

Gelişen Kentler Zirvesi Balıkesir’de yapılacak!

Genel Uğurcan Tokay 01.04.2015
GYODER'in düzenlediği Gelişen Kentler Zirvesi'ne bu yıl Balıkesir ev sahipliği yapacak.
GYODER tarafından her yıl farklı bir kentte düzenlenen Gelişen Kentler Zirvesi'ne bu yıl Balıkesir ev sahipliği yapacak. Marmara bölgesinin parlayan yıldızı Balıkesir, son olarak Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen MIPIM Fuarı'na da katılmıştı.

6-7 Mayıs 2015 tarihlerinde Balıkesir Balkonuk Center'de gerçekleştirilecek zirvede kent tüm detaylarıyla masaya yatırılacak. Geçtiğimiz yıl Kayseri'de düzenlenen Gelişen Kentler Zirvesi sektör oyuncuları tarafından yoğun ilgi görmüştü.

Aziz Torun, GYODER, 2015 yılının ilk etkinliği olarak; gelişen kentlerdeki yatırım fırsatlarını sektör temsilcileri ile buluşturmak, kentlerin sesini ulusal ve uluslararası tüm gayrimenkul yatırımcılarına duyurmak amacıyla düzenlediği Gelişen Kentler Zirvesi'ni Balıkesir'de Balıkesir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenleyecek. Başkan Aziz Torun "Marmara Bölgesi'nin parlayan yıldızı olarak gördüğümüz Balıkesir'de 6-7 Mayıs 2015 tarihlerinde düzenleyeceğimiz Zirve'ye tüm sektörümüzü ve basın mensuplarımızı bekliyoruz" dedi.

gelişen kentler zirvesi balıkesir balıkesir gelişen kentler gyoder gelişen kentler zirvesi 2015