spradon vadi projesinin avlusu

EYG'den Bahçeşehir'de 1990 lira taksitle ev!

Genel Uğurcan Tokay 28.08.2015
Ev ve tapu teslimlerinin hemen gerçekleştirildiği daireler için peşinat ödemek gerekmiyor.
Ömer Faruk Çelik'in kurduğı evdekifirsat.com, cazip fırsatlarla ev sahibi yapmaya devam ediyor. Peşinat ödemeden hemen teslim edilen evlerde taksitler 1990 liradan başlıyor.

Türkiye'nin Konut Uzmanı EYG'den Evdekifirsat.com, Bahçeşehir'de satışını gerçekleştirdiği projelerde peşinat almıyor, evi ve tapusunu hemen teslim ediyor. 2+1 1.990 TL, 3+1 2.990 TL, 4+1 3.490 TL'den başlayan aylık taksitlerle satılıyor.

Bahçeşehir'in merkezinde aileniz ve geleceğiniziçin huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan, hayalinizdeki evi uygun ödeme planlarıylasatışa sunan Evdekifirsat.com, dekorasyonlu evleriyle ailece yaşanacak bir konut projesindeki tüm aranılan özellikleri bulunduran projeleri portföyünde bulunduruyor. Bahçeşehir'deki projelerinde kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor. Hayali büyük taksidi küçük 2+1 1.990 TL, aynı zamanda kocaman ev ufacık taksitlerle 3+1 2.990 TL, 4+1 3.490 TL'den başlayan aylık taksitlerle peşinatsız, hemen teslim ev sahibi olmanızı sağlıyor. Hayallerinizdeki evi ödeme planlarındaki fırsatlarıylasizinle buluşturuyor.

Peşinat Yok, Hemen Teslim, Tapu Sizin

Projelerin tamamı yaşamın başladığı, her türlü alt yapı ve site yönetim hizmetlerinin yürütüldüğü konumda bulunuyor. Projeleri ve size uygun metrekaredeki bir evin tüm özelliklerini evdekifirsat.com sitesini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Site üzerinden 7 / 24 online hizmet alabileceğiniz müşteri temsilcilerine sorularınızı sorabilir ve projeleri 3D turla tek tek ziyaret edebilir, hatta projede yaşayanların yaş ortalaması, mesleki dağılımları gibi bilgilerini de öğrenebilirsiniz. Evdekifirsat.com sadece yeni ve kaçırılmayacak ev fırsatlarını değil, ev sahibi olmak isteyen herkese güvenli, bakımlı, sosyal tesislerinde ailece eğlenebileceğiniz proje ve ev seçeneklerini sunuyor.

eyg satılık evdeki fırsat ödeme planı