Eser ve Berfu Yenenler çifti

Eser ve Berfu Yenenler çiftinin orman içindeki yeni evi!

Genel 17.06.2020 10:02

Oyuncu Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler, YouTube kanalında taşınacakları yeni evini anlattı.

Geçtiğimiz yıl oyuncu Eser Yenenler ile nikah masasına oturan, ardından oğlu Kuzey'i kucağına alan Berfu Yenenler, 'YouTube' kanalında taşınacakları yeni evi anlattı. Kuzey'i doğayla iç içe büyütme fikri ve ortaya çıkan corona virüs, ünlü çifti taşınma kararı almasına neden oldu.

Türkiye güzeli Berfu Yenenler, geçtiğimiz yıl haziran ayında Eser Yenenler ile nikah masasına oturdu. Çiftin oğulları Kuzey, aynı yıl dünyaya geldi. Şehir merkezinde iki katlı villada oturan ikili, ev arayışına girdi. Ünlü çift çok geçmeden hayallerindeki evi buldu.

İstanbul'dan uzak orman içinde bir ev kiralayan ikiliden Berfu Yenenler, taşınma sürecini anlatan ve evi tanıtan bir video çekti. Eski evlerinden taşınmalarında komşularının da etkisi olduğunu anlatan Berfu Yenenler "4 aydır evden dışarı çıkmıyorduk. Bari gidelim de kendimizi dağa taşa vuralım dedik. Bu evi internetten bulmadık, ev bizi buldu. Eve bir şekilde kavuştuk" dedi.

Berfu Yenenler, "İstanbul'dan uzaktayız. Bayağı dağlık, ormanlı bahçeli bir yer. Burası bir site gibi, etrafta komşularımız var. Bizden önceki ev sahibimiz buraya kümes yapmış. Tavukları varmış. Biz de alacağız. Yakında 'organik yumurtaları nasıl topluyorum' videosu çekeceğim. Umarım bir de minik köpeğimiz olacak." dedi. Yenenler, "Evde sauna olduğunu kiraladıktan sonra öğrendik. Ve şok olduk. Çünkü hiçbirimizin sauna ile işi yok" dedi.

"Evin bir odası Eser'in çalışma odası olacak. Üst katta sadece bir oda ve bir de giyinme odası gibi minik bir alan var" diyen Yenenler "Sitede keçi, kuzu besleyen insanlar varmış. Yakında biz de küçük baş, büyük baş hayvancılığa başlarsak şaşırmayın." açıklamasını yaptı.

Milliyet