Eminevim Elazığ tapu teslim töreni

Eminevim, Elazığ'da tapuları dağıttı

Genel Emine Pile 21.11.2015
Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim Elazığ’da gerçekleştirdiği tapu teslim töreniyle Elazığlı ailelere tapularını teslim etti.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün; "Bünyemizde bulunan Eminevim ile yıllardır insanlarımızın faizsiz ev sahibi olmalarını sağladık ve devam ediyoruz. Elazığ'daki tapu teslim törenimiz de bunlardan bir tanesi. Edirne'den Ardahan'a Türkiye'nin her yerinde tapu teslim törenlerimiz devam ediyor. Bu da insanlarımızın bize olan güveni, inancı sayesinde oluyor. Bugün Elazığ'da tapuları teslim ettik, yarın ülkemizin başka bir yerinde teslim edeceğiz. İnsanlarımızın bize, bizim de onlara olan bu güven ve inancımız daha nice uzun yıllar devam edecek ve her zaman dediğimiz gibi; evsiz vatandaş bırakmayacağız. Çeyrek asırdır insanlarımızın ihtiyaçlarını elbirliği sistemimizle karşıladık. Önce otomobillerini verdik şimdi ise evlerini veriyoruz. Bu tarif edilemez bir mutluluk.

2015 yılında şu ana kadar 10.000 teslimat

Bundan 24 yıl önce bu işe başlarken kendimize bir hedef koymuştuk. İnsanlarımızın neye ihtiyacı varsa onu elbirliği sistemiyle karşılayacağız. İnsanlarımızın bize olan ilgisi ve güveninden de bunda da başarılı olduğumuza inanıyorum. Tam çeyrek asır olmuş. İnsanlarımızı önce otomobil sahibi yaptık şimdi ise hem otomobil hem ev sahibi yapıyoruz. Her geçen gün hedeflerimizin üzerine koyarak devam ediyoruz. 2015 yılının bu son günlerinde şu ana kadar 2015 yılı içinde 10.000 otomobil ve ev teslimatı yaptık. 6.000 ev teslim ederken 4.000 otomobil teslim ettik. Önümüzdeki sene içerisinde bu sayımızı aşıp yeni hedeflerimize ulaşacağımızdan ve insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Bugüne kadar 80.000 teslimat

Her sene teslimatlarımız artarak devam ediyor. Bugüne kadar insanlarımıza toplam 80.000 teslimat yaptık. Bu gün Elazığ'da olduğu gibi, binlerce ailemizin mutluluğuna ortak olduk. Kimisi otomobiline kavuştu kimisi evine. Hepsinin ortak bir yanı vardı o da mutlulukları... Bu zamana kadar hep hayalini kurdukları otomobillerine ve evlerine elbirliği sistemimiz ile kavuştular. 45 bin ailemiz otomobil sahibi olurken, 35 bin ailemiz de ev sahibi oldu.

Çalışmalarımız devam ediyor

Bugüne kadar söylediğimiz bir şey vardı. İnsanlarımızın neye ihtiyacı varsa onu elbirliği sistemi ile karşılayacağız. Otomobil ile başladık ev ile devam ediyoruz. Sadece bunlarla yetinmeyeceğiz. Eğitimden, tatile, enerjiden tarım ve hayvancılığa insanlarımızın bütün ihtiyaçlarını elbirliği sistemimiz ile karşılayacağız. Bunlarla ilgili çalışmalarımız başladı ve tüm hızıyla devam ediyor.

Eminevim Elazığ konutları Emin Üstün