Eda Taşpınar

Eda Taşpınar, Mikonos'ta villa satın aldı

Genel Zeynep Karabağ 21.06.2016
Eda Taşpınar, kozmetikten kazandığını Yunanistan'a yatırdı. İkoncan, Mikonos'ta 1 milyon 320 bin liraya havuzlu lüks bir villa aldı.
Bodrum ve Çeşme defterini kapatıp son birkaç yıldır Yunanistan'da tatil yapan Eda Taşpınar, Komşu'daki ekonomik krizi fırsata çevirmeyi bildi. Geçtiğimiz yaz Yunanistan'ın gözde adası Mikonos'ta bir ev kiralayan sosyetik ikoncan, tüm yazını geçirdiği Komşu'da kira ödemekten bıktı. Kriz nedeniyle ev fiyatlarının yarı yarıya ucuzlamasını fırsat bilen Eda Taşpınar, Mikonos'ta 400 bin euro'ya villa aldı.

eda taşpınar mikonos

275 METREKARE, 6 ODA! 

Taşpınar, bahçesiyle birlikte 275 metrekarelik bahçeli villasında yazın tadını çıkarıyor. 6 oda ve 2 salonun yer aldığı havuzlu villasında denize karşı keyif yapan sosyetik ikoncana, avukat sevgilisi Can Verdi ile Yunan arkadaşları da eşlik ediyor. Kendi adını taşıyan güneş yağlarını satışa sunduğu bir kozmetik şirketi olan Eda Taşpınar, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ve Fransa'da da satışa sunulan ürünleri sayesinde yüklü bir gelir elde etti. Sosyetik ikoncan, bu kazancını da Yunanistan'a yatırım yaparak kullanmayı tercih etti.

Eda Taşpınar