depolama sektörü

Depom, küçük metrekareli evlerin imdadına yetişiyor

Genel Emine Pile 20.05.2015
Depolama sektörünün ilklerinden olan Depom, artan oda kapasitesi ile fazla eşyasını saklayacak yer bulamayanlar için hizmet veriyor.
İstanbu İkitelli'de 2009 yılında hayata geçirilen, depolama sektörünün ilklerinden Depom, artan oda kapasitesiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Ev eşyalarından, ofis eşyalarına, spor eşyalarından hobi araç gereçlerine, arşiv ve koleksiyonlara kadar akla gelen tüm eşyaları güvenli bir şekilde muhafaza eden Depom'da 21, 16, 14 ve 8 metreküp gibi 4 farklı oda seçeneği bulunuyor. Klasik saklama ve depolama koşullarından fazlasını sunan odalarıyla hizmet veren Depom, eşya saklamak için çözümler sunuyor.

Yıllar geçse de eşyalarınız ilk günkü gibi...  

Depom odalarına yerleştirdiğiniz eşyalarınız için gözünüz arkada kalmıyor. Boş bulduğunuz her hangi bir yerde saklanmaya çalışan eşyalar Depom' da  güvenle saklanıyor. 24 saat özel güvenlik hizmetinin yanın da iç ve dış mekanlar sürekli kamera kaydı ile  gözetim altında tutuluyor. Güvenliği üst seviyede tutan Depom, odanızın kapısının açılma kapanma zamanlarını da  elektronik kayda alıyor. Oda sahiplerinin huzurla eşyalarını saklamasını esas alan Depom, eşyalarınızı duman ve yangın sensörlü odalarında sigortalanmış şekilde  muhafaza ediyor. Sürekli havalandırılan odalarda rutubete ve neme karşı alınan önlemler sayesinde eşyalarınız yıllar geçse de  ilk günkü hali ile korunuyor. Anahtarlarına sahip olduğunuz  Depom odalarınıza istediğiniz an 7/24 ulaşıp, istediğiniz kadar eşyayı çıkartıp ekstra ücret ödemeden yerleştirebiliyorsunuz. 

Fazla eşyalarınızdan kurtulun!

Evinde ofisinde eşya fazlası olanlardan askere veya yurt dışına gidenler, şirket arşivlerine yer arayanlar, yazlık-kışlık lastiklerini veya kayak takımlarını saklayacak yeri olmayanlar, tablo, sanat eseri gibi her türlü koleksiyonu muhafaza edecek özel bir depo arayanlar, evinde veya ofisinde tadilat olanlardan , iş yerine ait stok fazlasına yer arayanlara, yazlık-kışlık eşyalarını, kitaplarını depolayacak güvenli bir yer arayanlar, kentsel dönüşümden dolayı evi yıkılanlar, fazla eşyadan sıkılanlar, kişisel eşyalarını güvenli bir şekilde depolamak isteyenler  Depom' da eşyalarına yer buluyorlar.

Depom depolama sektörü