Asortie Mobilya

Bu mobilyaların fiyatına 2+1 daire alınır!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 24.12.2014
Lüks mobilya markası Asortie Mobilya, 2+1 daire fiyatına mobilya satıyor.
Türkiye'de insanlar başını sokacak bir ev almak için yıllarca çalışırken, lüks mobilya markası Asortie Mobilya daire fiyatına mobilya satıyor. Klasik ve gerçek altın varaklı mobilyalar tasarlayan Asortie Mobilya, dünyanın birçok ülkesinde zenginlerin evini süslediği gibi Türkiye'de de birçok özel müşteriye sahip.

2+1 daire fiyatına  klasik mobilyalar

Konu ile ilgili bilgi aldığımız Asortie Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Murat ERAT, tasarladıkları mobilya fiyatlarının çok değişken olduğunu, aslında fiyatı tamamen müşterinin belirlediğini söyledi. Müşteri beklentilerine göre 7 bin TL ye de kanepe üretebildikleri gibi 70 bin TL ye de kanepe üretebildiklerini söyleyen Murat ERAT, ürününün fiyatının özelliklerine göre değişebileceğini anlattı.

Kalite, emek ve sanatı birleştirerek evlere özel mobilyalar tasarlayan Asortie Mobilya, müşterilerine ev fiyatına da mobilyalar sunuyor. Evin değerine bağlı olarak mobilyaların da fiyatının arttığını ve 150 – 200 bin TL'ye kadar çıkabildiğini söyleyen Murat ERAT, birçok önemli ismin müşterileri olduğunu söylüyor. 

Üst gelir grubu klasik mobilya tercih ediyor

Her geçen gün mobilya tarzlarının değiştiğini ancak klasik mobilyanın değişmediğini vurgulayan Murat ERAT, zenginlerin klasik mobilyaya yöneldiğini belirterek şunları söyledi: “Mobilyanın tarzı her gün değişiyor. Ama klasik değişmiyor. Klasikte değişen tek şey insanların kullanışına göre anlamlarıdır. Eskiden bir misafir odası kavramı vardı. İnsanlar en güzel şeyleri oraya koyar ve bayramdan bayrama kullanırlardı. Ama artık müşterilerimiz her gün bu mobilyaların üzerinde yaşıyor ve dolayısıyla daha düzgün salonlar, görseli zengin ürünler seçiyorlar. Bunları seçerken işin içine özel kumaşlar, özel el oymaları giriyor ve bunlar da maliyeti artırıyor. 

İnsanlar artık hem lüks hem de konforlu ve güvenli evlerde oturmak istiyor. Bazı insanlar ise yaptıkları iş, toplumdaki statüleri gereği kendilerinden bahsettirecek marka olmuş konutlarda oturmayı tercih ediyor. Aslında bir anlamda kendilerini, oturdukları ev ile vitrine çıkarmaya çalışıyorlar. Aynen kullanılan lüks otomobiller gibi. İnsanlar artık vitrin istiyor ve bizler bu vitrini ürettiğimiz özel mobilyalarla oluşturuyoruz.”

Asortie Mobilya Asortie Mobilya fiyat klasik mobilya lüks mobilya