boya kutuları ve haşim yeşil

Batmanlılardan 'izosür'!

Genel Rüya Tulumbacı 28.10.2015
Batman Yeşil Akuba Yapı İnşaat Şirketi, 5 yıl boyunca üzerinde çalışarak sıvı izolasyon maddesini icat etti.
Sıcağa, soğuğa, neme dayanıklı "İzosür" sıvı izolasyonun kısa sürede keşfedildiğini belirten Şirket Yetkilisi Haşim Yeşil "Bölgemizdeki eski ve yeni tüm yapılar için gerekli olan bu sıvı izolasyon, evlerin dam-tavan ve duvarlarında oluşabilecek nem, küf, sıcak ve soğuğu geçirmiyor. Islaklığı önleyen, tavan ve bodrumda oluşan nem, küflenme, duvar ve damlardaki çatlaklıkları önleyen bu maddeyi ilk kez biz icat ettik " dedi.

Sıvı mebranı kaynar suda ve derin dondurucuda defalarca beklettiklerini belirten Yeşil "İzosür sıvı izolasyon için 5-6 yıl boyunca çalıştık. Mühendisler ve uzmanların da desteği ile dünyada ilk kez uygulanacak olan bu maddeyi farklı alanlarda denedik, üzerinde çalıştık ve her farklı aşamalardan geçirdik. Artık evlerde, işyerlerinde ve tüm inşaat aşamalarında kullanmaya hazır hale getirdik" şeklinde konuştu.

Bölgede aşırı sıcaklar nedeniyle eski evlerin tavan ve duvarlarında oluşan çatlaklıklardan, inşaatların bodrum katındaki beton perdelerine ve sıva altı-üstü her yere sürülebilen sıvı izolasyonların usulüne uygun olarak kullanılması durumunda 10-12 yıl ömürlü olduğunu söyleyen Şirket, 5 yıl garanti imkanı da sunduklarını söyledi.
Yeşil, ayrıca, İSO kalite belgeleri için müracaatta bulunduklarını da sözlerine ekledi.

 

Batman Yeşil Akuba İnşaat Şirketi sıvı izolasyon