Ayrılsak da Beraberiz

'Ayrılsak da Beraberiz' gerçek oldu!

Genel Zeynep Karabağ 21.10.2016
2000'lerin başında yayınlanan ünlü dizi 'Ayrılsak da Beraberiz' gerçek oldu.
Tek celsede boşanan ancak ortak satın aldıkları evden ayrılmak istemeyince evi bir paravanla ortadan ikiye bölerek yaşayan Berna ile Teoman karakterlerinin hayatını konu alan Ayrılsak da Beraberiz dizisi Rusya'da gerçek oldu.

Boşanan Rus çift 7 milyon 500 bin TL değerindeki köşkü paylaşamayınca, mahkeme evin tuğlalı bir bölmeyle iki eşit parçaya ayrılmasına karar verdi.

Margarita Tsvitnenko

Rusya'da boşanan milyoner bir çift, 2 milyon pound değerindeki (Yaklaşık 7 milyon 500 bin TL) köşkü paylaşamayınca, mahkeme evi çift arasında paylaştırmak için ortasına tuğla döşenmesine karar verdi.

Moskova'nın lüks semtlerinden birindeki evi iki eşit parçaya bölerek çiftin anlaşmazlığını sonlandırmayı amaçlayan tuğlalı bölme, 45 yaşındaki Margarita Tsvitnenko'nun öfkesini dindirmeye yetmedi. Bunun sebebi ise zengin kadının ikinci katta yer alan yatak odasına çıkan merdivenin, kocası Sergey'nin yaşadığı kısımda yer alması.

Tsvitnenko, eviyle ilgili yaşadığı kâbusu kişisel sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarla paylaştı.

Margarita Tsvitnenko

Kocası Sergey ile sorunlu bir boşanma süreci geçiren Tsvitnenko, “Kocamla, sürdürdüğü yasak ilişkilerden ötürü çok problem yaşadık. Bir gün gelip bana boşanmak istediğini söyledi. İki çocuğumuz olduğu ve onu sevdiğim için ben başta boşanmak istemedim fakat evi terk ederek bana boşanma davası açtı” şeklinde konuştu.

Mahkeme boşanmak isteyen çiftin mal varlığının yarı yarıya bölüştürülmesine karar verdi. Rus çiftin en değerli malı 2 milyon pound değerindeki köşk olunca, mahkeme çözümü evi tuğlalı bir bölümle ikiye ayırmakta buldu.

Ayrılsak da Beraberiz