Araba Lira

Araba Lira uygulaması ile aylık 250 lira kazanın!

Genel Emine Pile 24.06.2015
Gelir konusunda alternatif arayışında olan vatandaşlar ek kazanç için Araba Lira uygulaması sistemine başvuruyor.
Ek kazanç sağlamak isteyen sürücülerin yeni kazanç yöntemi "Araba Lira" uygulaması ile vatandaşlar aylık 250 lira kazanabiliyor.   

Araçlarında taşıdıkları reklamlar sayesinde sürücülere para kazanma imkânı sunan “Araba Lira” uygulaması, firmalar tarafından tercih ediliyor.

Trafikte gün boyu bulunan araçlardan yararlanmak isteyen firmalar, bu sayede daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor. Reklam verme yöntemi, firmaların özellikleri ile sürücülerin özelliklerinin eşleştirilmesi ile başlıyor.

Aylık 250 lira kazanabilirsiniz!

Araçlarında reklam yayınlatmak isteyen sürücüler, araba marka ve modellerini, işe gidip gelme güzergahlarını, sürüş alışkanlıklarını belirterek, Araba Lira'nın üyesi oluyor. Markaların, özelikle ulaşmak istediği kitlenin güzergahındaki araçlar eşleştirmede birinci sırayı alıyor. Buna göre firmaların pazarlama departmanları ve Araba Lira reklam departmanı arasında iletişime geçilip, uygun tasarım oluşturuluyor ve araçlara giydiriliyor.

Firmalar, araçların ne kadar yol aldığını ve ne gibi yerlerde park halinde olduğunu uygulamalar sayesinde inceleme imkanı buluyor. Sürücüler, bir aylık dönemde verilen reklam sayesinde 250 lira kazanma imkânı buluyor.

Araba Lira özel oto ile reklam