Angelina Jolie

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in evi görüntülendi!

Genel Zeynep Karabağ 22.09.2016
Angelina Jolie ve Brad Pitt'in 12 yıllık ilişkilerini bitirmesinin yankıları sürerken gözler çiftin Hollywood'daki kaleyi andıran evlerine çevrildi.
ABD'li oyuncular Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma haberlerinden sonra gözler çiftin Los Angeles'ın Los Feliz bölgesindeki evine çevrildi.

brad pitt angelina jolie

Daily Mail'in haberine göre 5 ayrı villanın birleşiminden meydana gelen ev 80 bin metre karelik alana kurulmuş. Pitt ilk olarak 1994 yılında 1.7 milyon dolara altı odalı bir ev alarak şu anki dev malikaneyi oluşturmaya başladı.

brad pitt angelina jolie

Zamanla evin yanındaki komşu evleri de satın almaya başlayan Pitt ve Jolie çifti, bu evleri birleştirerek dev bir alana sahip oldu. Hollywood'a tepeden bakan bir bölgede kurulan evde çocuklar için yapılmış paten parkı, gizli mağara ve üç yüzme havuzu bulunuyor.

brad pitt angelina jolie

Pitt ve Jolie bu evde otururken komşuları, yapılan ev partilerinden ve çiftin 6 çocuğunun koşuşturmasından rahatsız oluyordu. Çift bu sebeple komşularıyla birkaç kez mahkemelik olmuştu.

brad pitt angelina jolie

Bu evden birkaç kilometre ötede ise Pitt'in eski eşi oyuncu Jennifer Aniston'un evi bulunuyor. Aniston bu evi 2012 yılında 21 milyon dolara satın aldı.

jennifer aniston evi
Jennifer Aniston'un evi

İki oyuncunun da evlerini ABD'li fotoğrafçı Chris White görüntüledi.

Angelina Jolie Brad Pitt