Katar Red Line South Elevated and At Grade

Anel, Katar Metro Projesi’nin ana sözleşmesini imzaladı

Genel Emine Pile 28.07.2016
Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş., Katar Red Line South Elevated and At Grade (Metro Projesi) hakkında KAP’a açıklama yaptı.
Yurt içi ve yurt dışı birçok projeye imza atan Anel Elektrik, 24 Haziran 2016 günü Katar Red Line South Elevated and At Grade (Metro Projesi) için ana sözleşmesinin imzalanmasını gerçekleştirdi. Şirket, söz konusu projenin ısıtma, soğutma, havalandırma, iklimlendirme sistemleri, sıhhi tesisat sistemleri, yangın koruma ve alarm sistemleri, bina otomasyon ve yönetim sistemleri, test ve devreye alma, elektrik panoları ve aydınlatma otomasyonu işlerinin yapılmasına yönelik 65 milyon 500 bin dolar tutarındaki sözleşmeye imza attı. 

Anel Elektrik tarafından yapılan açıklama şu şekilde; 

24.06.2016 tarihinde şirketimiz tarafından koşullu ön anlaşmasının imzalandığına ilişkin duyurusu yapılmış olan Katar Metro Projesi kapsamında yer alan Red Line South Elevated and At Grade hattı ısıtma, soğutma, havalandırma, iklimlendirme sistemleri, sıhhi tesisat sistemleri, yangın koruma ve alarm sistemleri, bina otomasyon ve yönetim sistemleri, test ve devreye alma, elektrik panoları ve aydınlatma otomasyonu işlerinin yapılmasına yönelik  238,241,777.00 QAR (yaklaşık 65.500.000.00 USD )  tutarındaki ana sözleşme bugün imzalanmıştır. Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygılarımızla bildiririz.

Anel Elektrik Katar Metro Projesi Katar Red Line South Elevated and At Grade