Ali Ağaoğlu

Ali Ağaoğlu, Rolls Royce’un arkasına bisiklet bağladı!

Genel 15.04.2016 17:06

Ağaoğlu, yeni projesi Central Park’ın reklamlarında bu kez oğullarıyla birlikte oynadı.

Yakın zamanda yayımlanmaya başlayacak reklam fiminde Ağa bu kez, Rolls Royce'nin arkasına bisiklet bağlıyor.

Bugüne kadar kendi projelerinin reklamlarında boy göstererek adından çokça söz ettiren Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, grubun yeni projesi Central Park'ın reklamında da başrolde yer aldı. İngiliz yönetmen Babak Zand Goodarzi ile Fransız Görüntü Yönetmeni Jean Paul Seresin'in hayata geçirdiği reklam filminin çekimleri tamamlandı. Önümüzdeki günlerde yayımlanmaya başlayacak reklam filminde Ağaoğlu'nun Rolls Royce marka makam aracının arkasına bisiklet bağlaması dikkat çekti. Ağaoğlu, bundan önce de Maslak 1453 isimli konut projesinin reklamında at binerek adından söz ettirmişti. 

rolls royce

YÜZDE 80'İ YEŞİL ALAN 

Lansmanı mart ayında yapılan Ağaoğlu Central Park Projesi, Bakırköy'de 73 bin 600 metrekarelik alanda hayata geçiyor. Adını New York'taki ünlü Central Park'tan alan projenin mimarisinde de New York mimarisinden esinlenilmiş. 1155 konut ve 12 villadan oluşan projenen yüzde 80'i ise yeşil alandan oluşuyor. 

Lansman öncesi 34 milyon dolar

Central Park, Ağaoğlu için özel bir anlam ifade ediyor. Projenin lansmanında, ‘bu proje benim için dönüm noktasıydı” diyen Ağaoğlu, bugüne kadar 35 binin üzerinden konut inşa ettiğini ve herkese kazandırdığını belirtmiş ve projenin kendisi için önemini şöyle anlatmıştı: “Bu proje benim için gerçekten hayatımın dönüm noktasıydı. Puslu havalarda önemli çıkışlar yaptık. Ekonominin çarkları döndüğü sürece bunun üstesinden gelebiliriz. Bu projeyle satış rekorları kıracağız. Daha lansman öncesinden yaklaşık 34 milyon dolarlık satış gerçekleştirdik.

METREKARESİ 6.800 DOLAR

Lokasyonu ile dikkat çeken proje İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak ve tamamlandığında 1 milyon metrekare büyüklüğe ulaşacak İstanbul'un şehir parkına da komşu konumda bulunuyor. Projede ortalama metrekare fiyatı ise 6 bin 800 dolar. 

OĞLU ALİ EGE DE REKLAM YILDIZI OLDU

Central Park'ın reklamında Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu'na oğulları da eşlik etti. Reklamdan bir kare olan yukarıdaki resimde Ağaoğlu, bankta küçük oğlu Ali Ege ile birlikte oturuyor.   

Akşam