Stevie Awards

Akiş GYO, Stevie Awards’ta 13 ödüle layık görüldü

Genel Emine Pile 19.08.2016
Akkök Holding iştiraki Akiş GYO A.Ş ve Grup bünyesindeki alışveriş merkezleri, Stevie Awards’ta bu yıl toplamda 13 ödüle layık görüldü.
Akiş GYO ‘'Yaşam Akademisi'' markasıyla, Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesi ve Yılın İletişim & PR Kampanyası kategorilerinde 2 bronz ödülün sahibi oldu. Akkök Grup bünyesindeki alışveriş merkezleri ise 2015 yılı içerisinde gerçekleştirdikleri birbirinden başarılı projelerle pek çok farklı kategoride ödül kazandı. Akasya ve Akmerkez 4'er, Akbatı ise 3 ödülün sahibi oldu.

Akmerkez “GQ Men of the Year” sponsorluğu ile Yılın İletişim & PR Kampanyası kategorisinde altın ve Yılın Marka Deneyimi kategorisinde gümüş ödül, “Üçgen Teras” projesiyle Yılın Pazarlama Kampanyası kategorisinde altın ödül, “Young Lions Zone by Akmerkez” ile Yılın Marka Renovasyonu kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu.

Akasya, “21 Haziran En Uzun Gün Etkinliği” ile Yılın Pazarlama Kampanyası kategorisinde gümüş ve En İyi Marka Deneyimi Aktivitesi kategorisinde bronz ödül, “2015 Yeni Yıl Konseri” ile En İyi Marka Deneyimi Aktivitesi kategorisinde bronz ödül, “Akasya Sohbetleri” ile Yılın Marka İçerikli Kampanyası kategorisinde bronz ödüle layık görüldü.

Akbatı ise, “Anneyim: Çocuğum için her gün öğrenirim” projesiyle Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesi kategorisinde 2 bronz ödül, “Anneyim: Çocuğumun gelişimi için her şeyi yaparım“ projesiyle En İyi Facebook Sayfası Grubu kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu.

Akiş GYO, Akasya, Akbatı AVYM ve Akmerkez'in Stevie Awards'ta ödül alan projeleri:

ALTIN ÖDÜLLER

FİRMA PROJE ÖDÜL SAYISI

Akmerkez GQ Men of the Year 1

Akmerkez Üçgen Teras 1

GÜMÜŞ ÖDÜLLER

FİRMA PROJE ÖDÜL SAYISI

Akasya 21 Haziran En Uzun Gün Etkinliği 1

Akmerkez GQ Men of the Year 1

BRONZ ÖDÜLLER

FİRMA PROJE ÖDÜL SAYISI

Akiş GYO Yaşam Akademisi 2

Akasya 21 Haziran En Uzun Gün Etkinliği 1

Akasya 2015 Yeni Yıl Konseri 1

Akasya Akasya Sohbetleri 1

Akbatı Anneyim: Çocuğum için her gün öğrenirim 2

Akbatı Anneyim: Çocuğumun gelişimi için her şeyi yaparım 1

Akmerkez Young Lions Zone by Akmerkez 1

Stevie Awards Akiş GYO