Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi

10. Gayrimenkul Fuarı yatırım şovuna sahne olacak

Genel Emine Pile 22.04.2016
10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, 23-24 Nisan tarihlerinde Türkiye için önemli iş bağlantılarına tanıklık ederken yatırım şovuna dönüşecek.
JNR Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Haktan Öztunalı'nın öncülüğünde düzenlenen 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi kapsamında; Türk ve Arap Şirketleri Arasında önemli iş bağlantıları yapılırken 850 Milyon TL'nin Üzerinde Yatırım Sözleşmesi'ne imza atılacak.

Türkiye'nin tek satış odaklı, alıcı-satıcı ve yatırımcıyı buluşturan fuarı, sadece 60 Konsept firmanın 200 proje katılımı ile gerçekleşecek. Gayrimenkul Konut Projeleri, Yazlık Evler, Devremülkler, Termal Tesisler, Ofisler, Plazalar, Akıllı Binalar, Gayrimenkul Arsa ve Projeleri, Villa Konutları, Finans Şirketleri ve Yatırımcılar, Bankalar, Emlak Pazarlama şirketleri fuarda yerini alacak.

ZİRVEYE ÖNEMLİ İSİMLER KATILACAK

Fuar kapsamında düzenlenecek olan Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi'nde “Körfez sermayesinin gayrimenkul sektöründeki beklentilerimiz” konusu tartışılacak. 23 Nisan'da seçkin konukların katılımıyla gerçekleştirilecek olan zirveyi JNR Fuarcılık düzenliyor. 

Zirvede; Gökhan Kanal T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürü, Mustafa Göksu Başbakanlık Yatırım Ajansı- Suudi Arabistan, Dr. Muhammed Yahya MUFARREH İslam Ülkeleri Emlak Birliği Teşkilatı (REUOS) başkanı ve Daleel Group Yatırım ve İş Geliştirme Başkanı, Halit Muhammed  BAVEZİR Türk - Suud İş Konsey Başkanı, Şeyh Ahmet El Ubekan Taif Ticaret Odası Başkanı ve Arap Yatırımcılar Dernek Başkanı, M.Tevfik Göksu Esenler Belediye Başkanı, Hasan Rahvalı Ağaoğlu Şirketler Grubu Murahhas Aza/Yönetim Kurulu Üyesi, Seba Gacemer Sinpaş GYO Genel Müdürü, Mühendis Ömer Şamlan Suudi Arabistan Küçük ve Orta Ölçekli Sektör Başkanı, Suud El Dahmeşi İdare Şirketler Grup Başkanı, Aydın Yılmazer Sapanca Belediye Başkanı, Ahmet Misbah Demircan Beyoğlu Belediye Başkanı, Tahsin Becan Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, Mustafa Demir Fatih Belediye Başkanı Zirve konuşmacıları arasında yerlerini alacaklar.

Program:

Tarih: 23 Nisan

Saat:  10.00 (Açılış)

Yer: Hillton Convention Center / Harbiye

Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi