viko panasonic otomatik sigorta
Haberler / Ev Modası / Viko otomatik sigorta ile binalarda maksimum güvenlik!

Viko otomatik sigorta ile binalarda maksimum güvenlik!

Ev Modası 20.06.2021 07:00

Panasonic, Viko markalı 4.5kA Otomatik Sigorta ürün grubunu tüketiciyle buluşturuyor.

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri Panasonic Life Solutions Türkiye, tüketicilerin emniyeti ve güvenliği için sunduğu Viko markalı 4.5kA Otomatik Sigorta ürün grubunu tüketiciyle buluşturuyor. Termik ve manyetik koruma özelliğiyle Viko 4.5kA Otomatik Sigortalar; okullar, ofisler, hastaneler, spor salonları, bakımevleri, konutlar ve apartmanlardaki güvenliği otomatiğe alıyor.  

Panasonic Life Solutions Türkiye, ürünleriyle emniyet ve güvenliği en üst seviyede tutmak için hayatı kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ediyor.  Viko 4.5kA Otomatik Sigortalar, termik koruma özelliğiyle aşırı yük durumunda devreyi kesiyor, yüksek ısının etkisiyle eğilen bimetal element mekanizmayı harekete geçirerek ana kontakların ayrılmasını sağlıyor. Ürün aynı zamanda yüksek akımlarda ya da kısa devre anında bobin içerisindeki pistonla, devreyi keserek manyetik koruma özelliğini devreye sokuyor.

Emniyet ve güvenlik odaklı yaklaşımıyla sektörde fark yaratan çözümler geliştiren Panasonic Life Solutions Türkiye'nin Viko markalı 4.5kA Otomatik Sigortaları; okul, ofis, hastane, spor salonu, bakımevi, konut ve apartman gibi geniş yelpazedeki kullanım alanlarında gönül rahatlığıyla tercih ediliyor.