E.C.A.
Haberler / Ev Modası / E.C.A.’dan tüketicisine özel market çeki kampanyası

E.C.A.’dan tüketicisine özel market çeki kampanyası

Ev Modası 21.04.2021 12:55

Türkiye iklimlendirme sektörünün güçlü markalarından E.C.A., düzenlediği özel kampanyalarla kullanıcısının yanında olmayı sürdürüyor.

E.C.A. nisan ayı boyunca sunduğu kampanya kapsamında Proteus Premix, Calora Premix, Citius Premix ve Confeo Premix yoğuşmalı kombi modellerinden birini satın alan ve yine Nisan ayı içerisinde cihaz ilk çalıştırılmasını E.C.A. Yetkili Servislere yaptıran herkese 200 TL değerinde market çeki hediye ediyor.

35 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün güçlü markalarından biri olarak faaliyet gösteren E.C.A., nisan ayı boyunca kombisini değiştirmeyi planlayan ya da yeni kombi almak isteyen son tüketicilere özel bir kampanya fırsatı sunuyor.

Tüketicisine yaşam alanlarında ideal iklim konforunu vadeden E.C.A., tüketiciye özel market hediye çeki kampanyası kapsamında Proteus Premix, Calora Premix, Citius Premix ve Confeo Premix modellerinde geçerli 200 TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen son tüketicilerin satın aldıkları E.C.A. yoğuşmalı kombi ürünlerinin en geç 30 Nisan 2021 tarihinde E.C.A. Yetkili Servislere ilk çalıştırmasını yaptırmaları yeterli. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi eca.com.tr veya 444 0 322 ‘de.