ibrahim tatlıses ve kızı
Haberler / Emlak Magazin / İbrahim Tatlıses, kızının evine ziyarete gitti!

İbrahim Tatlıses, kızının evine ziyarete gitti!

Emlak Magazin 28.01.2021 10:00

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ve kızı Dilan Çıtak Tatlıses'in arası ev meselesi yüzünden açılmıştı. Baba-kız arasındaki tatsızlık sona erdi.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz aylarda Kuşadası'ndaki sitesinden çocuklarına birer daire vereceğini açıklamıştı. Sözünü tutan Tatlıses, Dilan Çıtak Tatlıses hariç tüm çocuklarına ev vermişti. Bu durum baba-kız arasında kırgınlığa neden olmuştu. İbrahim Tatlıses ve Dilan Çıtak Tatlıses buzları eritti. Usta sanatçı kızının evini ziyaret etti, o anlar sosyal medyada paylaşıldı.

İbrahim Tatlıses, Dilan Çıtak'ın kendi kızı olduğunu yıllar sonra kabul etmiş, genç şarkıcı da açtığı davayla 'Tatlıses' soyadını kullanmaya hak kazanmıştı.

DİLAN'A EV VERMEDİ

Geçtiğimiz yıl İbrahim Tatlıses, Kuşadası'ndaki sitesinden çocuklarına birer daire vereceğini açıklamıştı. Tatlıses sözünü tutmuş Dilan Çıtak dışında bütün çocuklarına ev vermişti. Bu durum baba kız arasında kırgınlığa neden olmuştu.

Dilan Çıtak Tatlıses, miras beklentisi olup olmadığı sorusunu da şu yanıtı vermişti: "Hiçbir zaman öyle bir beklentim olmadı. Hatta bu konuda haksız eleştirilere de maruz kaldım. Babamın soyadını almamın nedeninin para olduğunu söylüyorlardı. Halbuki öyle bir şey yok. Ben kendi parasını kazanıp harcayan biriyim. Tatlıses soyadını maneviyat yönünden aldım. Mesela 'Çocuklara Kuşadası'ndan ev verilecek' dendi, herkese verildi ama bana verilmedi. Çıkıp da 'Niye bana verilmedi?' demedim. Çünkü aklım orada değil."

KIRGINLIK BİTTİ

Ev krizinden sonra baba kız aylar sonra bir araya geldi. İbo Show programı için İstanbul'da bulunan İbrahim Tatlıses kızını evinde ziyaret etti. Bu buluşmayı ölümsüzleştiren Dilan Çıtak paylaştığı fotoğrafın altına, 'Evime hoş geldiniz babacım' mesajını düştü.

Sabah