ev
Haberler / Emlak Magazin / ABD'li ünlü şarkıcı Halsey, Calabasas'tan ev aldı!

ABD'li ünlü şarkıcı Halsey, Calabasas'tan ev aldı!

Emlak Magazin 22.01.2021 16:46

One Direction grubuyla ünlendikten sonra kariyerini solo olarak sürdüren Liam Payne'in Los Angeles'taki evini satın aldı

Kısa bir süre önce evini satan ünlü şarkıcı, meslektaşının eski evini satın aldı. Bunun için de 10.2 milyon doları cebinden çıkardı. Ünlü şarkıcı Halsey, One Direction grubuyla ünlendikten sonra kariyerini solo olarak sürdüren Liam Payne'in Los Angeles'taki evini satın aldı. Payne, üç yıl önce bu evi satışa çıkarmış ancak bir türlü alıcı bulunamamıştı.

KENDİ EVİNİ GEÇEN KASIM AYINDA SATIŞA ÇIKARDI 

Gerçek adı Ashley Nicolette Frangipane olan Halsey, 2020 yılının kasım ayında yine aynı bölgede bulunan evini 2.2 milyon dolara satışa çıkarmıştı.

ÜNLÜLERİN TERCİHİ

Ünlü şarkıcının bu yeni evi, Los Angeles'ta ünlülerin yoğunluklu olarak yaşadığı Calabasas ile lüks Malibu sahil kesiminin arasında yer alıyor.

PAYNE 10 MİLYON DOLARA SATIN ALMIŞTI

Liam Payne, bu evi One Direction grubuyla büyük bir şöhret ve servet kazandıktan sonra 2015 yılında satın almıştı. Genç şarkıcı, o süreçte bu mülke 10 milyon dolar ödemişti.

FİYATI DÜŞÜRMEK ZORUNDA KALDI

Artık Halsey'in olan bu mülk, ilk olarak 2018'de 14 milyon dolara satışa çıkarılmıştı. Eve talep olmayınca bir yıl sonra fiyat 13 milyona son olarak da 10.5 milyona düşürüldü. Halsey ise evi 10.2 milyon dolara satın aldı. Bu ev satışı beklenirken de önce 40 bin dolar, sonra da aylığı 50 bin dolara kiraya veriliyordu.