emlak konut kampanya

Emlak Konut’tan satış kampanyası açıklaması!

Emlak Konut GYO Emine Pile 12.08.2016
Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), 1-31 Ağustos tarihlerinde geçerli olacak tarihi kampanyası ile ilgili açıklama yaptı.
Emlak Konut GYO'nun ekonomiyi canlandırmak amacıyla başlattığı kampanyaya olan ilgi tüm hızıyla sürüyor. "Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz" adıyla başlatılan ve birçok projede geçerli olan kampanya, hain kalkışmanın ekonomiye etkisini ortadan kaldırıcak ve konut satışlarını canlandıracak. 

Kampanya yoğun ilgi devam ederken şirket bugün kampanya hakkında bir açıklama geldi. Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) kampanya süresince yapılacak satışların toplam vadeli kısmının Emlak Konut payı toplam geliri ile ilgili revize açıklamasında bulundu. Emlak Konut'un toplam gelirinin yüzde 20'sini aşmaması sınırını artırarak yüzde 30 olarak revize etti. 

Yapılan açıklama şu şekilde;
"Şirketimiz tarafından 'Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz' adıyla düzenlenen kampanya süresince yapılacak satışların toplam vadeli kısmının Emlak Konut payı toplam gelirinin %20'sini aşmaması sınırı %30 olarak revize edilmiştir."

emlak konut kampanya tarihi kampanya