Emlak Konut Florya Evleri
Haberler / Emlak Konut GYO / Emlak Konut Florya Evleri daire fiyatları!

Emlak Konut Florya Evleri daire fiyatları!

Emlak Konut GYO 23.06.2020 12:37

Satışa çıktıktan iki gün sonra yüzde 50'si satılan Emlak Konut Florya Evleri'nde konutların metrekare fiyatı 18 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Atatürk Havalimanı'na komşu Şükrü Balcı Polis Eğitim Merkezi arazisine yapılan Emlak Konut Florya Evleri projesinde satışlar başladı. İstanbul'un en değerli arazileri arasında gösterilen Atatürk Havalimanı'na komşu konumda yükselen Emlak Konut Florya Evleri'nde 182 konut ile 60 villadan meydana geliyor. Emlak Konut GYO tarafından yapılan projede 12 adet ticari ünite bulunuyor. 

68 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Emlak Konut Florya Evleri projesi 46 bin metrekaresi ticaret ve konut, 7 bin metrekaresi özel eğitim tesisi alanı, 15 bin metrekaresi park olarak ayrıldı. Projenin inşaat alanı 53 bin metrekare olarak açıklandı. Projede daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlandı. Dairelerin büyüklükleri 157 metrekareden başlıyor. Villaların büyüklükleri ise 582 metrekareyi buluyor.

Yatay mimarisiyle dikkat çeken Emlak Konut Florya Evleri projesinde blokların yüksekliği kot farkına bağlı olarak 3 ve 4 kat olarak yapılıyor. İki günde yüzde 50'si satılan Emlak Konut Florya Evleri projesinde konutlarda metrekare birim fiyatı 18 bin TL, ticari alanlarda metrekare birim fiyatı 25 bin TL seviyelerinde satışlar yapılıyor. Daire ve villa fiyatlarıyla ilgili satış ofisinde detaylı bilgi veriliyor. 

"Hayallerini Erteleme Türkiye" kampanyası kapsamında satışa sunulan Emlak Konut Florya Evleri'nde liste fiyatı üzerinden yüzde 10 oranında indirim yapılıyor. Yüzde 5 peşinatla 180 ay kredi kullanılıyor. İlk 24 ay ödeme yapılmıyor. Taksit ödemeleri 3. yılda başlıyor. 1 milyonun altındaki daireler için yüzde 0,69, 1-2 milyonluk daireler için yüzde 0,74, 2 milyon üzeri konutlar için yüzde 0,79 faiz oranı uygulanıyor.