havuz

'Yaz ayları için evlere yapılan çözüm talepleri arttı'

Dekorasyon 05.04.2017 15:03

Armut, yaz aylarının gelmesi ile birlikte evlere sineklik yapımı, bahçe düzeni, haşere ilaçlama gibi taleplerde artış yaşandığından bahsetti.

Havaların ısınması ve yaz aylarının yaklaşması farklı hizmet ihtiyaçlarını da beraberinde getiriyor. Ev hizmetleri alanında milyonlarca kişinin çözüm noktası olan Armut, ısınan havalar ve yaz mevsiminin yaklaşması ile sineklik yapımı (yüzde 135), bahçe düzenlemesi (yüzde 136), çim-ağaç- çiçek dikme (yüzde 81), havuz yapımı ve bakımı (yüzde 53) ile haşere ilaçlama (yüzde 48) taleplerinde önemli artışlar yaşandığını açıkladı. 

İstanbul İlk Sırada, Yazlıkların Çok Olduğu İllerde Talepler Artıyor…

Türkiye genelinde en yoğun hizmet talebinde bulunan iller arasında ise İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya öne çıkıyor. Armut yetkilileri, son dönemde en fazla talep artışının yaşanan kategorilerde İstanbul'un ilk sırayı aldığını belirtirken, ayrıca yazlık evlerin sayıca fazla olduğu İzmir, Antalya, Bursa gibi şehirlerde de ilginin yüksek olduğuna dikkat çekti.  

Sineklik, bahçe düzenlemesi, çim- ağaç- çiçek dikme, havuz yapımı ve bakımı ve haşere ilaçlama dahil olmak üzere 2000'i aşkın kategoride 130 bini aşkın hizmet verene ulaşmak ve hızlı, güvenilir biçimde hizmet almak için Armut'a web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden 7/24 erişilebiliyor.