Monest Mimarlık

Monest Mimarlık’ın mobilyalara dokunuşu ses getiriyor!

Dekorasyon Ayşe Özlem Kuruca 07.02.2015
Tasarım ve mimari danışmanlık hizmetinde farklı çalışmalarıyla öne çıkan Monestt Mimarlık, ses getiren projeleriyle çalışmalarına devam ediyor.
Konsept danışmanlığı, mimari danışmanlık, katalog styling danışmanlığı, ürün ve fuar stand tasarımları,  mağaza görsel düzenleme ve vitrin çalışması hizmetleriyle faaliyet gösteriyor.

Monestt Mimarlık'tan yüksek kaliteli mobilya mimarisi

Monestt Mimarlık mobilya sektöründe lider birçok markaya hizmet veriyor. Fuga Mobilya, Vanessa Mobilya, Yataş Enza, Yataş Bedding, Magazin Furniture Factory, Magazin Dream Factory, Newjoy, Teleset Mobilya, Kelebek Mobilya bugüne kadar çalışılan markalar arasında yer alıyor. 
Fuga Mobilya'nın Bostancı mağazasından sonra ikinci aşama olan Modoko mağazası için yapılan yenileme çalışması da tamamlandı. Masko mağazası için de yenileme çalışmaları başlatıldı.  Ayrıca Vanessa Mobilya Modoko mağazası da Monestt tarafından yeniden düzenlendi. Antalya Mido Mobilya'nın konsept mağaza tasarımları ay sonunda tamamlanacak.

İSMOB Fuarı'nda yerini aldı

İSMOB Fuarı'nda Yataş'ın Enza Home bölümüne iki yemek odası, iki yatak odası, üç koltuk takımı tasarlayan Monestt Mimarlık, Yataş Bedding için; sekiz adet baza başlık tasarımı yaptı. Ayrıca Yataş Bedding stand tasarımı ve fuar styling çalışması da Monestt tarafından yapılacak. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Vanessa'nın stand tasarımı ve styling çalışması Monestt Mimarlık tarafından yapıldı. Vanessa Mobilya için birer adet yemek, yatak ve tv ünitesi tasarımı da hazırlandı. Newjoy genç ve bebek mobilya firması için fuar tasarımı hazırlandı ve konsept mağaza tasarımları yapılıyor.

Monestt Mimarlık gerçekleştirdiği yeni iş birlikleriyle de danışanlarını memnun etmeyi sürdüreceğinin sinyallerini veriyor. Yeni açılan mağazalarda ve konsept tasarımlarda Monestt Mimarlık dokunuşu kendini fark ettiriyor.

Monest Mimarlık Monest Mimarlık mobilyaları Monest Mimarlık İSMOB Yataş Enza