lüks ev aletleri üreticisi Gaggenau

Lüks ev aletleri üreticisi Gaggenau ilk cadde mağazasını açtı

Dekorasyon 11.01.2017 08:51

'Made in Germany” teknolojisini ve üst sınıf tasarım anlayışını en modern haliyle yansıtan Gaggenau, ilk cadde mağazası Levent’te açtı.

Seçkin mutfak kültürünün önde gelen markalarından olan ve bu yıl 333.yıldönümü kutlayan Gaggenau, Türkiye'deki ilk cadde mağazasını açtı. Gaggenau'nun seçkin müşterilerin kendilerini özel ve evlerinde hissedecekleri 250 metrekarelik mağaza, oldukça merkezi konumuyla dikkat çekiyor.

Levent Caddesi No:29 Adresinde açılan mağaza, Gaggenau'nun “Made in Germany” teknolojisini ve üst sınıf tasarım anlayışını en modern haliyle yansıtıyor.

Gaggenau‘nun tüm ürün gamını sunabilen kullanışlı, modern ve üst sınıf bir mimari anlayışla tasarlanan mağazanın açılışı, BSH Türkiye CEO'su Norbert Klein, BSH Türkiye CSO'su Ronald Grünberg, Gaggenau Türkiye Satış Direktörü Alper Şengül, Gaggenau Türkiye Pazarlama ve Ürün Müdürü Sadettin Çağlar ev sahipliğinde üst düzey müşteriler, iş ortakları ve basından seçkin konukların katılımıyla 27 Aralık'ta özel bir davetle gerçekleşti. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ın açılışını gerçekleştirdiği, Gaggenau Messe adıyla hizmet veren yeni mağaza, Levent mah. Levent cad. No:29 adresinde misafirlerini bekliyor.