Kelebek Mobilya

Kelebek’in seçkin koleksiyonları indirimlerle evlere taşınıyor!

Dekorasyon Ayşe Özlem Kuruca 03.02.2015
Kelebek Mobilya, tüm bayilerinde yüzde 50’ye varan indirim kampanyası ile kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.
Türkiye'de mobilya denince akla gelen ilk markalardan Kelebek Mobilya, 4 Şubat ile 1 Mart 2015 tarihleri arasında tüm bayilerinde geçerli olmak üzere "Yüzde 50'ye varan indirim kampanyası” başlattı.

Evini zevkine ve bütçesine göre baştan aşağı donatmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunan Kelebek; birbirleriyle kombine olabilen yemek odası, yatak odası, salon takımları, kitaplıklar, köşe koltuk, TV ünitesi, sehpa ve berjer modellerini çok özel fiyatlarla müşterileri ile buluşturuyor. Birçok üründe yüzde 50, yüzde 40 ve yüzde 30 gibi değişen oranlarda indirimler uygulayan Kelebek, ayrıca genç odası alanlara, kitaplıklarda yüzde 50 indirim sağlıyor. 

Kelebek Mobilya'nın ‘ulaşılabilir tasarım' yaklaşımıyla sunduğu koleksiyonları, başta evlilik hazırlığındaki çiftler, evini yenilemek isteyenler, çocuk odası kurmak isteyen aileler ve kendisine ait bir oda isteyen gençler olmak üzere mobilyada farklılık arayan tüm kullanıcılara hitap ediyor. 

Türkiye'deki tüm Kelebek mağazalarında geçerli olan Aktif Bank'ın 18 taksit uygulaması da kampanya boyunca tüketicilere ödeme kolaylığı sağlıyor. 

Kelebek Mobilya Kelebek Mobilya indirim Kelebek Mobilya kampanyası