Kelebek Mobilya Imperia

Kelebek Imperia ile sofralara estetik geliyor!

Dekorasyon Ayşe Özlem Kuruca 08.05.2015
Türkiye’nin köklü markası Kelebek Mobilya, güçlü ve asil bir duruşa sahip Imperia yemek odası takımı ile mekanlara estetik getiriyor.
Kelebek'in, yalın tasarım anlayışıyla ve gerçek bir ustalıkla hayata geçirdiği yemek odası takımı Imperia, farklı tarzı ile dikkat çeken yenilikçi ayak yapısı ve kulpsuz tasarımdan gelen sade  görünümüyle mekanların havasını değiştiriyor. Gri kontur hatları ile çerçevelenen kusursuz ve şık çizgilere sahip Imperia'nın yatay çizgili dokularla hareketlendirilen ahşap yüzeyi ile kullanıcılara, doğal kaplama cevizin ayrıcalığı sunuluyor. 

Seçkin koleksiyonlarını, en avantajlı fiyatlarla kullanıcılarla buluşturan Kelebek'in yeni yemek odası Imperia; ‘Konsol 3.489', ‘Konsol Aynası 623', ‘Masa 1.986', ‘Dresuar 1479', ‘Sandalye 365' ve ‘Masa, konsol, sandalye takımı olarak 6.935 TL'den satışa sunuluyor. 

Idea koltuk takımı ile Imperia'nın mükemmel uyumu 

Estetik ve fonksiyonelliğin yanında, rahatlık ve dayanıklılığı bir arada sunan Kelebek'in Idea koltuk takımı ise Imperia yemek odası ile mükkemmel bir uyum yakalıyor. Rahat ve ergonomik oturum sağlayan matif baza ayaklı koltuk takımı Idea, minimal çizgisi ve estetik duruşuyla Imperia ile kombine olarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor. 

Evini zevkine ve bütçesine göre baştan aşağı donatmak isteyenler için çok kullanışlı seçenekler sunan Kelebek; birbirleriyle kombine olabilen yemek odası, yatak odası, salon takımları, kitaplıklar, köşe koltuk, TV ünitesi, sehpa ve berjer modelleri ile her yaştan kullanıcıya hitap ediyor. 

Kelebek Mobilya yemek odası Kelebek Mobilya Imperia